Skocz do zawartości

moja podróż do Stanów


krzysss189

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze raz sorry za tyle pytań, ale mam jeszcze ostatnie dwa pytania czy w tej deklaracji w polu 8 o krajach odwiedzanych podczas tej podróży mam wpisać Niemcy bo mam w nich przesiadke czy nie? I drugie czy lepsze na przesiadki jest lotnisko w Monachium czy we Frankfurcie (bo w lotcie powrotnym moge wybrać)

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy trzech godzinach połączenia to nie ma znaczenia - serio. Wybierz tę wersję podróży, która będzie krótsza (choćby o 30 minut) - to powinno być kryterium. Oba lotniska są bardzo dobrze oznakowane i bardzo przyjazne na przesiadki. W polu 8 możesz wpisać Niemcy, możesz zostawić puste bo pobyt na lotnisku trudno nazwać odwiedzinami kraju. Nikt się o to nie przyczepi cokolwiek tam wpiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W locie w tamtą stronę czekać Cie jeszcze będzie rozmowa bezpieczeństwa. We Frankfurcie odbywa się ona już na Twoim Gate. Pytania standardowe, gdzie, na jak długo a głównie o to czy bagaże pakowaLes sam , czy wiesz co tam masz, czy ktos dał Ci coś do przewiezienia. Po rozmowie Pan albo Pani odfajkuje Cie na liście pasazerow, przylepi na okładce z tylu kolorowa, małą nalepke, maźnie na niej jakiś bazgrol długopisem i tyle. Bez tej nalepki nie powinni Cie wpuścić do samolotu ale nauka radziecka zna różne przypadki.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mi ostatnio nikt naklejki nie dal ani ze mna rozmawiac nie chcial ale bylam bardzo zdziwiona gdy w niemczech zapytano mnie po ukazaniu paszportu USA czy mam przy sobie rowniez polski. Zachcialo im sie zeskanowac oba, nawet gdy PL jest nadal na stare nazwisko :huh:. Mam wrazenie, ze procedury lotniskowe/graniczne nigdy sie nie powtarzaja podczas moich podrozy :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...