Skocz do zawartości

Zrzutka na Wakacje z przyjaciółmi


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Roelka napisał:

Zapewne nikt nie ma co robić tylko pomagać obcemu człowiekowi zbierać 500 000zl (!!!!) Na wakacje. :P

Roelka przypadkiem zobaczyłam ze kolejny Twój post będzie 2000 - tak Ci tylko piszę, bo może chcesz, aby był specjalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ja się ciągle zastanawiam skąd wziąć pieniądze na wyjazd do USA a to takie proste! Może zrzuca mnie się  na nowy dom/mieszkanie i samochód? Zawsze myślałem ,że tam odbywają się zbiórki na poważne cele operacje , leczenia itd.ewentualnie na jakiś biznes , ale do tego to inny portal.:(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafcio napisał:

Witam zgłaszam się z prośbą o wsparcie mojej zrzutki na wakacje w USA. reszta informacji zawarta w zrzutce :)

 

Od moderatora: Przestań spamować.

Hahaha serio???? Takie zrzutki ludzie robi wtedy, kiedy np. sa bardzo chorzy i jedynym wyjsciem jest kosztowna operacja w, powiedzmy, USA. Nie wtedy, gdy maja fanaberie na kosztowne wakacje. Masz tupet czlowieku... Idz do pracy i zarob te pieniadze, zamiast zebrac od obcych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, jakbyście umieli czytać to zrzutka.pl nie jest tylko od tego co piszecie. "Na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji." motto z ich głównej strony :)

na co chce, czyli chce na wakacje to sobie zbieram na wakacje proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafcio napisał:

Przepraszam bardzo, jakbyście umieli czytać to zrzutka.pl nie jest tylko od tego co piszecie. "Na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji." motto z ich głównej strony :)

na co chce, czyli chce na wakacje to sobie zbieram na wakacje proste :)

 

Możesz sobie zbierać nawet na wycieczkę na Księżyc, ale nie spamuj na tym forum. Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...