Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba dobra informacja dla lomzy i stalowej woli...nie ? chlopaki pakujcie szpachelki i maski na azbesty...polonijny kontraktor juz zaciera lapki  [sarkazm]
 
tak swoja droga to sa 1 komentarze pod tym tekstem :
 
A po co nam te zniesienie wiz,przecież juz mało kto chce tam jechać i pracować.
 
Dlaczego zaraz pracować? To Polak podróżuje tylko do roboty???? I tu jest własnie podstawowy problem z wizami  
Komentarze w tej materii są zawsze najlepsze chociaż już pojawiają się na poziomie i z jakimkolwiek rozeznaniem sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, ilya_ napisał:

to chyba dobra informacja dla lomzy i stalowej woli...nie ? chlopaki pakujcie szpachelki i maski na azbesty...polonijny kontraktor juz zaciera lapki :D [sarkazm]

 

tak swoja droga to sa 1 komentarze pod tym tekstem :

 

A po co nam te zniesienie wiz,przecież juz mało kto chce tam jechać i pracować.

 

Dlaczego zaraz pracować? To Polak podróżuje tylko do roboty???? I tu jest własnie podstawowy problem z wizami
 

Ja sie zawsze denerwuje, jak widze takie komentarze. Wiem, ze nie powinnam, ale strasznie mi to dziala na nerwy, taka ogolna niewiedza. To dziala na zasadzie "nie znam sie, ale sie wypowiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Chyba musze byc zalogowana na FB zeby miec dostep? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...