Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mcpear napisał:

Okazuje się, że pierwszy Polak na ESTA złamał amerykańskie prawo imigracyjne :)

Dziennikarz / reporter jadący do USA kręcić reportaż nie może tego czynić na wizie B1/B2 ani na ESTA. Ciekawe czy służby się tego dopatrzą i czy dostanie odpowiedniego bana. To dopiero byłaby akcja: pierwszy Polak na ESTA pierwszym zbanowanym

 

2 godziny temu, Dudus86 napisał:

https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/612798,pierwszy-polak-bez-wizy-tvp-pis-ustawka.html

 

Tu jest napisane, że wysłali go nie jako dziennikarza tylko osobę prywatną :P bo gdyby poleciał jako dziennikarz potrzebowałby Wizy.

 

z tego co czytam na twiterach [ jak i w tym artykule ] to podobno specjalnie nie wyslali go jako dzienniakrza bo by juz do reszty bylo, ze fejk...[wiza dziennikarska]

wersja na teraz jest taka, ze przyznaja sie do kupna biletu dla swojego pracownika. 

tylko ten Gortat biedny zostal z debilem.... 

Pierwszy Polak zapewne juz przechadza sie po Grenpoincie i je obiad w Pyzie czy Krolewskim Jadle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, ilya_ napisał:

 

 

z tego co czytam na twiterach [ jak i w tym artykule ] to podobno specjalnie nie wyslali go jako dzienniakrza bo by juz do reszty bylo, ze fejk...[wiza dziennikarska]

wersja na teraz jest taka, ze przyznaja sie do kupna biletu dla swojego pracownika. 

tylko ten Gortat biedny zostal z debilem.... 

Pierwszy Polak zapewne juz przechadza sie po Grenpoincie i je obiad w Pyzie czy Krolewskim Jadle. 

 

Szperam po necie i szukam. Jest inny przeciek, ze podobno pierwszy polak polecial jednak do Chicago. Ktos nawet zrobil zdjecie jak wychodza z lotniska :

 

 

i067598.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Raz spedzony tydzien mi w NYC wystarczy. Wiecej tam nie pojade.

Chociaz, obiecalem odwiedzic wujka na Queens, ktory akurat w zeszlym roku byl wyjechany na Floryde w tym czasie gdy ploszylem szczury w Subway'u.

Ja tez spedzilam tydzien w NYC w 2005r i jakos do tej pory mi nie teskno. A to juz kupe lat minelo. Czekam az mi sie znow zachce pojechac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Ja tez spedzilam tydzien w NYC w 2005r i jakos do tej pory mi nie teskno. A to juz kupe lat minelo. Czekam az mi sie znow zachce pojechac :rolleyes:

My, wolni ludzie, @pelasia zdecydowanie przedkładamy nasz drzewa i pagórki ponad ten ichni beton i asfalt...  ;)

Nawet jeśli  mamy jakiś asfalt to w nim nie ma dziur.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...