Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

40 minutes ago, rzecze1 said:

Mnie natomiast zastanowilo to, ze koles po tym jak po polnocy aplikuje o ESTA i ja dostaje, co akurat jest normalne, zabiera sie za kupno biletu do USA na ten sam dzien, bezposrednio!.... Kogo na to stac?...

Teraz juz wiadomo - podatnikow. Zaplacili, obejrzeli, wsio happy... Naprawde zalosne. Nie wiem jak nisko telewizja publiczna moze jeszcze upasc?

A przez przypadek w jego domu jak aplikował o ESTA zaraz po północy był kamerzysta z TVP co nagrał to (akurat przechodził tamtędy) :):) Ale wydaje mi się że plecaczek wrzucał w kabinie ekonomicznej (mogli mu przecież kupić biznes) - chcociaż jak siedział na fotelu to pokazali go z bardzo wąskiej perspektywy, więc kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
39 minut temu, andyopole napisał:

Pana stac, te Pania stac, i Panstwa stac tez! A kto bogatemu zabroni?

 

Taki bilet "na jutro" do LAX RT kosztuje z szesc tysiecy ($$$).

Chyba ze TVPiS ma discount w LOTcie.

No tak czy inaczej, watek sie powoli konczy, ogólnie szczesliwie. Ale, skoro propaganda telewizyjna tak sie postanowila zabawic w Bareje, to i ja wszystkim nowym i przyszlym ESTOwcom przypomne na dobranoc cytat klasyka który mi przyszedl na mysl jak ogladalem ta "relacje" TVP :)  :

 

"Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt."

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

A przez przypadek w jego domu jak aplikował o ESTA zaraz po północy był kamerzysta z TVP co nagrał to (akurat przechodził tamtędy) :):) Ale wydaje mi się że plecaczek wrzucał w kabinie ekonomicznej (mogli mu przecież kupić biznes) - chcociaż jak siedział na fotelu to pokazali go z bardzo wąskiej perspektywy, więc kto wie :)

on lecial lotem ? 

11 listopada o ktorej byl lot do usa ? [bezposredni do LA]

Gortat go na lotnisku w trakcie dnia wital...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym witającym Gortatem to ściema. Bo pokazane jak poźnym wieczorem wychodzi przed terminal - widać że jest już po zachodzie słońca. Po czym w słoneczny dzień rozmawia z Gortatem na ulicy :) Wg TVP leciał Lotem. Odprawiał się przy stanowisku LOTu i wg mnie kabina w urywku pokazana była LOTu. Wg flightradar24 LO23 wylądował w LAX o 7:35PM (https://www.flightradar24.com/data/flights/lo23#22ce75e8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że pierwszy Polak na ESTA złamał amerykańskie prawo imigracyjne :)

Dziennikarz / reporter jadący do USA kręcić reportaż nie może tego czynić na wizie B1/B2 ani na ESTA. Ciekawe czy służby się tego dopatrzą i czy dostanie odpowiedniego bana. To dopiero byłaby akcja: pierwszy Polak na ESTA pierwszym zbanowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mcpear napisał:

Okazuje się, że pierwszy Polak na ESTA złamał amerykańskie prawo imigracyjne :)

Dziennikarz / reporter jadący do USA kręcić reportaż nie może tego czynić na wizie B1/B2 ani na ESTA. Ciekawe czy służby się tego dopatrzą i czy dostanie odpowiedniego bana. To dopiero byłaby akcja: pierwszy Polak na ESTA pierwszym zbanowanym

https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/612798,pierwszy-polak-bez-wizy-tvp-pis-ustawka.html

 

Tu jest napisane, że wysłali go nie jako dziennikarza tylko osobę prywatną :P bo gdyby poleciał jako dziennikarz potrzebowałby Wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...