Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, rzecze1 napisał:

Ten z materialu/show TVP wroci... Okazuje sie, ze to byly dzialacz PiS, a obecnie pracownik TVP..... :)

To troche smierdzialo na odleglosc. 

Skad by oni mieli dane ? Od ambasady ? Watpie aby ambasada dostarczyla do tv dane skladajacych o wizy. Od lotniska ? Tez malo prawdopodobne. Chyba, ze jakos az zgoda lecacego. [na zasadzie lotisko powiadamia lecacego, ze tv chce z nim wywiad zrobic, bo tak sami to raczej nic nie udostepnia....]

Raczej pracownicy tvp by po lotnisku nie chodzili i nie pytali sie setek podroznych: "panie lecisz pan do usa bez wizy ? " - bez sensu.

A tu jescze kwiatki wychodza, ze On od samego TVP. Taki artykul juz wtedy latwo zrobic. To czy to dzialacz pis czy po czy innych to nie ma znaczenia. Wazne jest, ze dali swojego pracownika i oszukuja ogladajacych....

TVP potraktowalo ludzi jakby Ci zyli jeszcze w latach 80/90 gdzie ciezko bylo cos znalezc, gdzie nie bylo social media tak dostepnego. Gdzie info bylo czerpane z tv i gazet. 

Ludzie dzis znajda i dokopia sie wszystkiego w zaledwie pare godzin. Dla TVP liczy sie artykul, poszlo w swiat, ogladalnosc nabita. Jedziemy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zastanowilo to, ze koles po tym jak po polnocy aplikuje o ESTA i ja dostaje, co akurat jest normalne, zabiera sie za kupno biletu do USA na ten sam dzien, bezposrednio!.... Kogo na to stac?...

Teraz juz wiadomo - podatnikow. Zaplacili, obejrzeli, wsio happy... Naprawde zalosne. Nie wiem jak nisko telewizja publiczna moze jeszcze upasc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rzecze1 napisał:

Mnie natomiast zastanowilo to, ze koles po tym jak po polnocy aplikuje o ESTA i ja dostaje, co akurat jest normalne, zabiera sie za kupno biletu do USA na ten sam dzien, bezposrednio!.... Kogo na to stac?...

Teraz juz wiadomo - podatnikow. Zaplacili, obejrzeli, wsio happy... Naprawde zalosne. Nie wiem jak nisko telewizja publiczna moze jeszcze upasc?

Pana stac, te Pania stac, i Panstwa stac tez! A kto bogatemu zabroni?

 

Taki bilet "na jutro" do LAX RT kosztuje z szesc tysiecy ($$$).

Chyba ze TVPiS ma discount w LOTcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...