Skocz do zawartości

Fax do uscis


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wczoraj dzwoniłam do uscis złożyć inquire to expedite ead. Dzis dostałam maila zeby im przesłać faxem dokumenty, z tym ze nie mam faxu w domu a mieszkam na wiosce. Ale znalazłam stronkę z faxem online, czy ktos z was tego używał kiedyś i jest to legitne czy lepiej jednak jechac gdzies do biblioteki i zrobic to na tradycyjnym faxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy ten problem z rzadowymi organizacjami. Ordery od nich prawie zawsze przychodza faxami i taka sama droga oczekuja odpowiedzi. My mamy wlasny e-fax. To nic innego jak scanner, ktory czyta dokument i wysyla na fax.

Mysle ze jesli cos takiego znalazlas to mozesz korzystac.Wazne zeby oni dostali to na fax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby aplikacja mówi ze na fax, ze potrzebuje numer faxu, a jeszcze mam pytanie. Jak dostałam od nich numer faxu to tam był jeszcze dopisek Attn: i numer i gdzie ja mam to wpisać? Tam gdzie jest imię odbiorcy czy w uwagach? Wpisałam to attn na swojej cover stronie ktora mi kazali stworzyć ale ta aplikacja jeszxze osobno pyta o dane odbiorcy i sie zastanawiam co tam wpisać w polu imię i tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Udalo się przyspieszyć EAD? Dostalas juz odpowiedz? Bo ja wciąż czekam na jakikolwiek zwrot akcji w mojej sprawie... Odkąd mi powiedzieli ze 3 tygodnie temu, ze procesuja, tak nic się nie zadzialo... No ile można procesowac jeden wniosek... Wlasnie czekam na telefon od oficera. Może dowiem się wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rozmowa przez telefon. Zadnych dokumentow dodatkowych nie chcieli. 

Oni podaja kilka opcji - zaznaczalam to co mi na mysl przyszlo i ladnie uzasadnilam. 

Teraz jest maly problem z expedited work permits, bo primo: nie wyrabiaja sie w 90 dniach zeby ludziom wyslac pozw na prace, secundo: sprawy w immigration ida powoli - np. USCIS Chicago ma frame time 11-29 miesiecy na I-485. I teraz poniewaz aplikanci odnawiaja pozw na prace i w teorii USCIS daje 180 days extension to mozna sobie to w wielu przypadkach wlozyc daleko... nie powiem gdzie... Bo np. w DMV w NJ tego w ogole nie akceptuja i ludzie zostaja na lodzie - i wtedy prosi sie o expedited processing, bo prawo jazdy sie konczy, a bez tego nie ruszysz.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, karina said:

USCIS Chicago ma frame time 11-29 miesiecy na I-485.

Mi wlasnie dzisiaj stuknal pierwszy dzien ponad sredni czas oczekiwania na i-485 z DV w Chicago FO... Ludzie, ktorzy byli current w kwietniu i skladali wnioski w podobnym czasie juz maja od tygodnia GC w reku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...