Jump to content

Numer polski w USA / Sim z internetem w USA


pawel92

Recommended Posts

Siemanko,

za ponad miesiąc lecę do USA na 2 tygodnie i mam w związku z tym 2 pytanka.

1. Czy Polski numer będzie w stanie odbierać sms z PL? Pewnie głupie pytanie ale wole się upewnić. Bo jeżeli chciałbym sobie wykonać jakieś operacje bankowe to muszę to potwierdzić kodem SMS, więc wypadało by mieć dostęp do tego numeru w USA.

 

2. Jaką kartę z internetem polecacie wziąć w USA? Zależy mi na jak największym pakiecie danych

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

1. Tak o ile masz usługę roamingu wykupioną i telefon będzie się w stanie zalogować do jakiejś amerykańskiej sieci.

2. Wielu moich znajomych kupowało w te wakację Tourist plan od T-Mobile'a - $30 - oferta zawiera 2GB danych LTE - nie wiem czy jest to wystarczająco wiele dla Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie telefonu to tu jakaś ściema jest. Kumpel ma Iphone'a 5S i w NYC włożył tę kartę T-Mobile i nie mógł wykonywać żadnych połączeń głosowych / SMS. Tylko internet mu działał. W salonie mu powiedzieli, że ma "za stary telefon" i sieć w USA jest nowocześniejsza :). Po czym wyjechał do Bostonu, Waszyngtonu i Kalifornii i działało wszystko bez zarzutu. Drugi kumpel nie mógł się połączyć do sieci w Wyoming i Południowej Dakocie. Przekroczył granice tych stanów i z powrotem mu wszystko działało. I też mu w salonie powiedzieli, że ma niekompatybilny z siecią telefon. Także coś z tymi telefonami jest, i chyba też zależy to od lokalizacji, miejsca - lokalnych jakiś ustawień.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jackie napisał:

Niestety nie. Musisz kopsnąć się do sklepu T-Mobile. Sprzedają też online ale dostarczają tylko na amerykańskie adresy https://prepaid.t-mobile.com/marketing-module/prepaid_international_tourist_plan.html

Matko, potrafią sobie kombinować ;p Ale widzę, że koło lotniska w Fashion Outlets of Chicago jest to sobie skocze.

 

5 godzin temu, mcpear napisał:

dnośnie telefonu to tu jakaś ściema jest. Kumpel ma Iphone'a 5S i w NYC włożył tę kartę T-Mobile i nie mógł wykonywać żadnych połączeń głosowych / SMS. Tylko internet mu działał. W salonie mu powiedzieli, że ma "za stary telefon" i sieć w USA jest nowocześniejsza :).

Mam ajfona 8 to może wystarczy na tą nowoczesną sieć w USA xD

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...