Skocz do zawartości

Charlotte - Polska, darmowy bilet lotniczy


markam777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, markam777 napisał:

Czytając co tu piszecie i mi zarzucacie mam wrażenie że raczej   zażywanie  narkotyków  przez  urzytkowników tego forum jest  na porządku dziennym ..

Prowadzę hodowlę psów od kilkunastu lat,  psy z mojej hodowli są w całej Europie  trafiają do USA , i z USA teraz mają trafic do mnie, sprawa najnormalniejsza w swiecie ale widzę  że  nie na tym forum ..

Jeśli ktoś będzie zainteresowany dostanie tyle argumentów na potwierdzenie moich słów i wykluczenie jakichkolwiek podejrzeń  ile będzie chciał .

Andy juz napisał, osoby podróżnicze sa potrzebne jak zeszłoroczny snieg. Znam kobietkę, która zajmuje sie owczarkami niemieckimi i sprowadza niektóre z Czech. Nikt ich osobiście nie przewozi. Nie wiem w czym problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, haneczka019 napisał:

Nie dziw się, że wzbudzasz jakieś podejrzenia. Twój pierwszy post, tej samej treści zamieszczony 11 września.

29 października powtórka z rozrywki. Nadal nie masz paszportu, nadal nie starałeś się o wizę. Mało wiarygodne to wszystko. 

Paszport już jest, temat skopiowałem z działu Karolina Południowa i nie zmieniłem tej informacji .   Obydwie  wchodzą w grę, północna nawet bardziej ponieważ na lotnisko w Charlotte jest bliżej niż w Atlancie .

Na pytania sugestie osób które usilnie próbują mi uświadomić że pieski mogą przylecieć same odpowiadam że doskonale to wiem, zawsze z Polski do USA wysyłałem same pieski ponieważ w tą stronę zupełnie nieopłacalne by było lecieć tam  razem z nimi, w drugą stronę wygląda to zupełnie inaczej , propozycja firmy transportowej opiewająca na kwotę 4000 dolarów jest może kusząca dla was, ale  nie dla mnie , w Polsce się zarabia złotówki nie dolary :)

Do Atlanty wysyłałem 2 szczeniaki w cenie 750 dolarów, różnica jest kosmiczna ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie w ambasadzie mozna sie umowić w przeciągu tygodnia, na paszport z ewentualną wklejoną wizą czeka się ok. 3 dni. Nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie zlożyles wniosku? Ba, nawet nie poszukales informacji, jak długo to trwa, z góry zakladając, że nie zdazysz z wizą. Niekt Ci w ciemno nie bedzie przewoził psów z drugiego końca swiata, czlowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, margherita_s napisał:

Na spotkanie w ambasadzie mozna sie umowić w przeciągu tygodnia, na paszport z ewentualną wklejoną wizą czeka się ok. 3 dni. Nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie zlożyles wniosku? Ba, nawet nie poszukales informacji, jak długo to trwa, z góry zakladając, że nie zdazysz z wizą. Niekt Ci w ciemno nie bedzie przewoził psów z drugiego końca swiata, czlowieku.

W jakie ciemno? piszecie jak o transporcie bomby  co najmniej  ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, margherita_s napisał:

Dlaczego nie chcesz umowic sie na spotkanie w ambasadzie? Odnies sie do tej czesci mojej wypowiedzi.

A kto napisał że nie chce?

Jak na razie po złożonym wniosku o wizę próbuje przejść na dalszy etap czyli stworzyć konto i dokonać opłaty i umówić termin , jednak przy próbie stworzenia konta cały czas wyskakują jakieś błędy ..

Jednak nawet jeśli otrzymam wizę bilet w jedna stronę będzie tańszy niż w dwie, chyba że ktoś leci klasą biznesową to w tedy wolę sobie sam polecieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markam777 napisał:

Jednak nawet jeśli otrzymam wizę bilet w jedna stronę będzie tańszy niż w dwie

 

Niekoniecznie.

3 godziny temu, markam777 napisał:

W jakie ciemno? piszecie jak o transporcie bomby  co najmniej  ..

 

Może nie bomba ale cholerny kłopot jeśli wypniesz się i psów nie odbierzesz. Lub np. na lotnisku w Charlotte będzie siupryza i nie pozwolą psów zabrać bo  zabraknie jakiegoś papierka (albo komus sie tylko tak będzie zdawało.) Albo np. pies zdechnie w samolocie (był tu już na forum taki przypadek.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, markam777 napisał:

A kto napisał że nie chce?

Jak na razie po złożonym wniosku o wizę próbuje przejść na dalszy etap czyli stworzyć konto i dokonać opłaty i umówić termin , jednak przy próbie stworzenia konta cały czas wyskakują jakieś błędy ..

Jednak nawet jeśli otrzymam wizę bilet w jedna stronę będzie tańszy niż w dwie, chyba że ktoś leci klasą biznesową to w tedy wolę sobie sam polecieć :)

Dla mnie to wymowki. Zlozenie wniosku o wize, wraz z oplata i umowieniem terminu, zajmuje 2 godziny. Poza tym tak - nieznajoma osoba na 99% nie podejmie sie przewozu zwierzat z USA dla kogos zupelnie obcego. Nawet za cene biletu. Czlowieku, zejdz na ziemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...