Skocz do zawartości

zwiedzanie Białego Domu przez kongresmana


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałam tylko powiedzieć, że udało nam się zwiedzić Biały Dom. W dzień wyjazdu, już na pokładzie samolotu, dostałyśmy maila z potwierdzeniem, że nasze zwiedzanie się odbędzie ;) Przez to odpuściłyśmy Kapitol, bo kolejka do wejścia była za długa i bałyśmy się, że nie zdążymy do Białego Domu, a potem miałyśmy jeszcze Pentagon :)

Jak się ogarnę, bo dopiero nad ranem wróciłam, to wrzucę jakieś zdjęcia z tego wschodniego skrzydła Białego Domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, bo mi się nie udało. Ambasada przesłała mi podobny liścik, a bawić się przez kongresmenów nawet mi do głowy nie przyszło.

Szanowna Pani,

 Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Białego Domu umieszczona jest błędna informacja na temat pośrednictwa przedstawicielstw dyplomatycznych  w organizowaniu wycieczek dla obcokrajowców. W 2011 r. Departament Stanu wstrzymał na czas nieokreślony stosowaną do tej pory procedurę dla wszystkich ambasad urzędujących w USA. W związku z powyższym w obecnej chwili Ambasada RP w Waszyngtonie nie ma możliwości organizowania wycieczek turystycznych do Białego Domu.

 Z poważaniem,

Ambasada RP w Waszyngtonie '

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

Serio, dobrze wiedziec, ze sa sposoby na zwiedzanie BD, chociaz ja osobiscie tylko sie pofatyguje kiedy bedzie tam inny mieszkaniec. 

Zwlekasz tak jak ja z obywatelstwem. Wciaz czekam na bialego, przedtem byl czarny, teraz pomarańczowy. Mam wymówkę.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Zwlekasz tak jak ja z obywatelstwem. Wciaz czekam na bialego, przedtem byl czarny, teraz pomarańczowy. Mam wymówkę.;)

A co gdyby nastepnym mieszkancem bylaby kobieta? Tez bys poczekal? (And what was wrong with the black one??) Ja mam dosyc bialych facetow. Juz dozyc narobili ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, katlia napisał:

A co gdyby nastepnym mieszkancem bylaby kobieta? Tez bys poczekal? (And what was wrong with the black one??) Ja mam dosyc bialych facetow. Juz dozyc narobili ;) 

Eeee, z kobietą prezydentem to bym sobie nawet fotkę zrobił.  Niech ma!   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...