Skocz do zawartości

Emigracja


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, BlueberryBoy napisał:

OK, ładnie w tłumaczone dziękuję, a skoro już przekazujesz mi informacje, może wiesz ile trwa cała akcja z pośrednikiem, oczywiście mniej więcej, bo zakładam, że raz to trwa dłużej raz krócej? Albo jakiś odnośnik do odpowiedniego tematu? 

"przekazujac" informacje, pragne tylko zaznaczyc ze z tego co widzialem na forum, firmy rekrutujace kierowcow do USA stawiaja podstawowy warunek - minimum dwa lata doswiadczenia w momencie zlozenia swego akcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, andyopole napisał:

"przekazujac" informacje, pragne tylko zaznaczyc ze z tego co widzialem na forum, firmy rekrutujace kierowcow do USA stawiaja podstawowy warunek - minimum dwa lata doswiadczenia w momencie zlozenia swego akcesu.

Tak tak, wszystko wiem, jak skończę kurs na c+e mam zapewniona pracę, także te 2 lata nie robią większego problemu, chciałem wyjechać jeszcze przed 30 urodzinami, zostało 6 lat, mam nadzieję że jak się coś ma pozmieniać to na lepsze. Dzięki za pomic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlueberryBoy napisał:

OK, ładnie w tłumaczone dziękuję, a skoro już przekazujesz mi informacje, może wiesz ile trwa cała akcja z pośrednikiem, oczywiście mniej więcej, bo zakładam, że raz to trwa dłużej raz krócej? Albo jakiś odnośnik do odpowiedniego tematu? 

Pierwszy z brzegu wypadł ten:

Jest tego mnóstwo na forum, poszukaj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BlueberryBoy napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem, przesiedzenie wizy? A co miałbym zrobić na turystycznej, chciałem pojeździć po firmach popytać, myślisz że nic by to nie dało? 

Nic by nie dalo bo zadna z tych firm sie zalatwianiem wiz nie zajmuje. Zajmuja sie agencje robiace to dla nich i przy okazji zarabiajace na tym pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...