Skocz do zawartości

F2A current od lipca 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy sie komus w VO cos omsklo, ale od lipca czas oczekiwania na wize F2A skrocil sie z 2 lat do zera (+ czas procesowania, ktory jest niezerowy dalej ;-) )... 

W VB jest wyjasnienie: 

F2A: This category has become "Current" for July, and is expected to remain so through September. This action has been taken in an effort to generate an increased level of demand. Despite the large amount of registered F2A demand, currently there are not enough applicants who are actively pursuing final action on their case to fully utilize all of the available numbers under the annual limit.  

Once large numbers of F2A applicants do begin to have their cases brought to final action, it will be necessary to establish a date in an effort to control number use within the annual limit.  Therefore, readers should be aware that this “Current” status will not continue indefinitely, but it is not possible to say at present how soon corrective action will be required.

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin/2019/visa-bulletin-for-july-2019.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
57 minut temu, Tazbiereks napisał:

Czy dalej to dziala ? Jestem w US jako GC holder . Moja dziewczyna wjechala na vise turystyczna 

 Czy mozemy sie pobrac i oczekiwac na to by ona dostala GC bez wyjazdu a USA ?

Nielegalny pobyt jest napewno wybaczany w sytuacji poslubienia obywatela USA. Obawiam się że zony zielonokartowca ten przywilej nie obejmuje. Możecie się pobrać a gdy zrobisz obywatelstwo, wtedy ja zasponsorujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie konczy sie jej Visa. Wiec rozumiem ze to nic jej nie daje ze bedzie so wtedy legalnie a my wezmiemy np jutro slub na terenie USA tak ? I musi wrocic do Polski I bede musial czekac na nia ? Dobrze rozumiem ? 

 

Jesli tak to zle widocznie zrozumielm komentarz of mcpeak o aplikacji EAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...