Skocz do zawartości

Co robic z dzieckiem w Denver?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, andyopole napisał:

Jakos inaczej, na "A". W domu mam zdjecia to napisze.

Oooo, zaraz sprawdze na FB. Chyba juz odetkali.

edit: no, mowilem ze na "A". :D     Estes Park

Estes Park to miaseczko przez ktore sie jedzie do Rocky Mountain National Park. Pelasia tam mieszka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, katlia said:

Chodzi napewno o Rocky Mountain National Park... tak sliczny, ale szalenie zatloczony. Ja nie polecam w lecie a zwlaszcza nie na holiday weekend bo bedzie sie tylko te gory ogladac z samochodu lub chodzic na hike w tlumie jak z Times Square. Co co Red Rocks -- e tam, tam nie jest wysoko. Zaledwie 6,500 stop. To nic.... w drodze do Breckenridge mozna sie zatrzymac i zrobic zdjecie na wysokosci prawie 12,000 stop.... (3,650 metrow.) To juz jest porzadna wysokosc. Ja czesto zjezdzam na nartach ze szczytow ktore maja 4,000 metrow. Tam faktycznie moze zabraknac tlenu... Red Rocks to dla amatorow ;)

 

Ja z tym moim wielkim brzuchem to się raczej na duże wysokości i długie spacery pchać nie będę... szybko się teraz męczę a w upał to już w ogóle ledwo dyszę. Ale dzieciaka czymś rozerwać trzeba wiec wszelkie place zabaw i rozrywki mile widziane. Albo takie coś jak w San Jose : Happy Hollow Park & Zoo -> raj dla małej bo i zwierzątka można dotknąć i karuzela się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...