Skocz do zawartości

Ponowny wylot do USA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 8/20/2019 at 12:44 PM, andyopole said:

W Oregon mamy i gory, I pustynie, i prerie, i lasy i Ocean Spokojny.

 

Niestety, brak scorpionow, aligatorow i humidu. :)

Zapomniałeś napisać ile fajnych zwierzątek tam macie - mam na myśli wszelkie robale :p 

ja w CA najbardziej chyba (poza wiecznym słońcem) to, że jest sucho i nie ma robali. Zostawiam okno wieczorem otwarte - komarów zero. Wychodzę sobie na trawkę do parku - kleszczy zero. No bajka! W Polszy całe lato to walka ze swędzeniem i brzęczeniem :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MeganMarkle napisał:

Zapomniałeś napisać ile fajnych zwierzątek tam macie - mam na myśli wszelkie robale :p 

ja w CA najbardziej chyba (poza wiecznym słońcem) to, że jest sucho i nie ma robali. Zostawiam okno wieczorem otwarte - komarów zero. Wychodzę sobie na trawkę do parku - kleszczy zero. No bajka! W Polszy całe lato to walka ze swędzeniem i brzęczeniem :/ 

Jakie robale? Akurat robię w tej branży i w CA jest ich zdecydowanie wiecej. Wiem co tam sprzedajemy. Komarów i kleszczy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andyopole napisał:

Jakie robale? Akurat robię w tej branży i w CA jest ich zdecydowanie wiecej. Wiem co tam sprzedajemy. Komarów i kleszczy nie ma.

Sa za to tarantulas, agresywne mrowki, termity ktore cale domy wyjadaja, a na poludniu takze Afrykanskie przszoly ktore zabijaja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

Sa za to tarantulas, agresywne mrowki, termity ktore cale domy wyjadaja, a na poludniu takze Afrykanskie przszoly ktore zabijaja :) 

Ze niby w Oregon? :o  

Pierwsze slysze? Boss gdzies pojechal, gdy wroci zapytam, on sie w tym robactwie bardziej orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, katlia said:

Sa za to tarantulas, agresywne mrowki, termity ktore cale domy wyjadaja, a na poludniu takze Afrykanskie przszoly ktore zabijaja :) 

Dlatego trzymam się północy :) 

a tak serio to pająki mi niestraszne, mrówki są wszędzie ale malutkie i nie gryzą wiec jestem z nimi ok. Tylko boreliozy od kleszczy się boję i komarów nienawidzę potwornie wiec codzień doceniam ich brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...