Skocz do zawartości

Zwiedzanie USA


Booster

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie jakie miasta-metropolie  znajdują się w tej strefie. USA to kraj właściwie bezludny. Pomimo tego że ma najwięcej ludności  w zachodnim swiecie to srednia zaludnienia jest bardzo niska, nizsza niz np w Polsce. Pogoogluj sobie. Mnie się nie chce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, ilya_ napisał:

i teraz ktos powie, ok deportujecie ich...to kto bedzie te prace wykonywal ? 

 

 

Ten komu za te pracę dobrze zapłacą. Dadzą ubezpieczenie, itd. itp. Z powodu wyższych kosztów produkty firmy zdrozeja. Jeśli nie da rady to upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andyopole napisał:

Ten komu za te pracę dobrze zapłacą. Dadzą ubezpieczenie, itd. itp. Z powodu wyższych kosztów produkty firmy zdrozeja. Jeśli nie da rady to upadnie.

czarni leza na ulicach tu w ny....dzis o 1 sie o malo nie wyje...z rana

Ktos tu na forum pisal, ze deportujac ludzi np tych co pracuja gdzies tam na farmach - ja pytam:  kto bedzie taka prace wykonywal ? 

odpowiem: "Ten komu za te pracę dobrze zapłacą. Dadzą ubezpieczenie, itd. itp. Z powodu wyższych kosztów produkty firmy zdrozeja. Jeśli nie da rady to upadnie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilya_ napisał:

czarni leza na ulicach tu w ny....dzis o 1 sie o malo nie wyje...z rana

Ktos tu na forum pisal, ze deportujac ludzi np tych co pracuja gdzies tam na farmach - ja pytam:  kto bedzie taka prace wykonywal ? 

odpowiem: "Ten komu za te pracę dobrze zapłacą. Dadzą ubezpieczenie, itd. itp. Z powodu wyższych kosztów produkty firmy zdrozeja. Jeśli nie da rady to upadnie."

Jakie to proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Poczytaj sobie jakie miasta-metropolie  znajdują się w tej strefie. USA to kraj właściwie bezludny. Pomimo tego że ma najwięcej ludności  w zachodnim swiecie to srednia zaludnienia jest bardzo niska, nizsza niz np w Polsce. Pogoogluj sobie. Mnie się nie chce. :D

Znam wszystkie większe miasta i stany oraz położenie na mapie :) ale nie o to mi chodziło, myślałem o czymś innym. Nie jestem do końca przekonany, ze 2/3 osoby mieszka w tym pasie 100 mil od granicy, ze względu na migracje np. słyszałem opinie młodych, ze po studiach wybierają Atlantę ze względu na dużą ilość korporacji a przy tym niskie koszty życia. Słyszałem również opinie starszych, którzy po przejściu na emeryturę przeprowadzają się do: Utah, Colorado, Idaho. Kolejną grupą są osoby, które posiadają poszukiwany na rynku pracy zawód i chciałyby zmniejszyć koszty życia (NY, San Francisco, LA) i wybierają Dallas TX lub Charlotte NC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilya_ napisał:

Ktos tu na forum pisal, ze deportujac ludzi np tych co pracuja gdzies tam na farmach - ja pytam:  kto bedzie taka prace wykonywal ? 

odpowiem: "Ten komu za te pracę dobrze zapłacą. Dadzą ubezpieczenie, itd. itp. Z powodu wyższych kosztów produkty firmy zdrozeja. Jeśli nie da rady to upadnie."

@ilya_ - z bardzo waskiego podworka poznanego w IA i obu Dakotach - nie spotkalem ZADNEGO nielegalnego na tutejszych farmach. Podejrzewam, ze osoba nielegalna ma male szanse na prace w rolnictwie na tych terenach. Byc moze beda jacys nielegalni na polach naftowych Bakken, ale ja rowniez nie spotkalem. Pracy dla niewykfalifikowanych osob jest w tych regionach b. duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marwin napisał:

@ilya_ - z bardzo waskiego podworka poznanego w IA i obu Dakotach - nie spotkalem ZADNEGO nielegalnego na tutejszych farmach. Podejrzewam, ze osoba nielegalna ma male szanse na prace w rolnictwie na tych terenach. Byc moze beda jacys nielegalni na polach naftowych Bakken, ale ja rowniez nie spotkalem. Pracy dla niewykfalifikowanych osob jest w tych regionach b. duzo.

niestety reka trumpowska zaczyna siegac juz do colorado i do californii [pokazalem wyzej].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...