Skocz do zawartości

Otwarcie Granic


mrmichal1998

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam do was pytanie jak wy postrzegacie zamknięcie granic przez Trumpa 

Mam kupiony bilet do USA w czerwcu myślcie że do tego czasu granice zostaną otwarte bo nie mam pojęcia czy zwracać bilet póki jest to bezpłatne czy zostawic jak jest i liczyć na to że do czerwca granice zostaną dla nas otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mrmichal1998 napisał:

Siemka mam do was pytanie jak wy postrzegacie zamknięcie granic przez Trumpa 

Mam kupiony bilet do USA w czerwcu myślcie że do tego czasu granice zostaną otwarte bo nie mam pojęcia czy zwracać bilet póki jest to bezpłatne czy zostawic jak jest i liczyć na to że do czerwca granice zostaną dla nas otwarte

Nikt nie jest w stanie w tej chwili tego przewidziec. Poza tym otwarcie granic to jedno, to czy polaczenie na ktore kupiles bilet bedzie istnialo (albo linia w ktorej je wykupiles) to zupelnie inna kwestia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrmichal1998 napisał:

nie mam pojęcia czy zwracać bilet póki jest to bezpłatne czy zostawic jak jest i liczyć na to że do czerwca granice zostaną dla nas otwarte

Ale nawet jezeli granice zostana otwarte, to duzo innych miejsc moze byc zamknietych... bary, restauracje, punkty turystyczne, muzea, kina, moze byc mniej komunikacji... kto wie jak to bedzie wygladalo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/19/2020 at 5:13 PM, mrmichal1998 said:

Siemka mam do was pytanie jak wy postrzegacie zamknięcie granic przez Trumpa 

Mam kupiony bilet do USA w czerwcu myślcie że do tego czasu granice zostaną otwarte bo nie mam pojęcia czy zwracać bilet póki jest to bezpłatne czy zostawic jak jest i liczyć na to że do czerwca granice zostaną dla nas otwarte

Nikt nie jest w stanie przewidzieć. Na twoim miejscu nic bym nie robiła tylko czekała i obserwowała sytuacje. Moje osobiste zdanie jest takie że nigdzie nie polecisz w czerwcu no ale to tylko moje osobiste zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2020 o 01:17, kzielu napisał:

Nikt nie jest w stanie w tej chwili tego przewidziec. Poza tym otwarcie granic to jedno, to czy polaczenie na ktore kupiles bilet bedzie istnialo (albo linia w ktorej je wykupiles) to zupelnie inna kwestia.  

ja przebukowalam na koniec sierpnia- ale ja miałam na 31 marca wylot. Rozważałam czerwiec, ale osobiście uważam ten termin za nierealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...