Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, adriana21 said:

Hej, wlasnie dostalam zaproszenie na rozmowe w Warszawie i szczerze to totalnie sie tego nie spodziewalam bo ze tak powiem pogodzilam sie z mysla ze juz tego zaproszenia nie bedzie. Z racji takiej ze mieszkam w Anglii to bede musiala leciec do Polski wszystko zalatwic. Mam pytanie w sprawie szczepienia, kiedy i jak powinnam to zalatwic? Jak sprawdzic ktorego szczepienia brakuje? Z gory dzieki

 

6 minutes ago, jullav said:


Ja dostałam najpierw noreply, ale od razu nie miałam daty. A sprawdzasz stronę gdzie sprawdzałeś wygrana?

Your case is in transit to the Consular Section. Your interview date was provided to you by the National Visa Center. 
Zadnych innych wiadomosci Nie dostalem jeszcze. Mam nadzieje, ze przyjdzie mi na Dublin, bo Tak tez zglosilem podczas wypelniania wniosku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Damo said:

 

Your case is in transit to the Consular Section. Your interview date was provided to you by the National Visa Center. 
Zadnych innych wiadomosci Nie dostalem jeszcze. Mam nadzieje, ze przyjdzie mi na Dublin, bo Tak tez zglosilem podczas wypelniania wniosku…

Tu sie zaloguj (tak jakbys sprawdzal od nowa czy wygrales) https://dvprogram.state.gov/ESC/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Damo said:

 

Your case is in transit to the Consular Section. Your interview date was provided to you by the National Visa Center. 
Zadnych innych wiadomosci Nie dostalem jeszcze. Mam nadzieje, ze przyjdzie mi na Dublin, bo Tak tez zglosilem podczas wypelniania wniosku…

Jak zglosiles na Dublin to pewnie tam tez bedziesz mial rozmowe, ja teraz strasznie zaluje ze nie zglosilam Londynu bo byloby o wiele latwiej.

Dostalam wiadomosc noreply “You have received this email notification to inform you that you have updates available at [link] Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
 
i tam dostalam list z wyznaczona data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, adriana21 said:

Jak zglosiles na Dublin to pewnie tam tez bedziesz mial rozmowe, ja teraz strasznie zaluje ze nie zglosilam Londynu bo byloby o wiele latwiej.

Dostalam wiadomosc noreply “You have received this email notification to inform you that you have updates available at [link] Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
 
i tam dostalam list z wyznaczona data

Wlasnie sprawdzilem. 
Warszawa, 2 wrzesien.

Nie za bardzo ta Warszawa mi pasuje teraz Tak szczerze…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damo @adriana21 Jak czytam to co piszecie, to przyznam szczerze rece mi troche opadaja... W tak popierzonym roku jak DV21 dostaliscie szanse na GC, za ktora pewnie sporo innych w tym watku daloby sie pociac, a Wam termin i lokalizacja nie pasuje... Nie, nie sadze zeby w ciagu 36 dni, ktore zostaly dalo sie zmienic ambasade. Mozecie probowac, ale na 99% to skonczy sie utrata okazji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

@Damo @adriana21 Jak czytam to co piszecie, to przyznam szczerze rece mi troche opadaja... W tak popierzonym roku jak DV21 dostaliscie szanse na GC, za ktora pewnie sporo innych w tym watku daloby sie pociac, a Wam termin i lokalizacja nie pasuje... Nie, nie sadze zeby w ciagu 36 dni, ktore zostaly dalo sie zmienic ambasade. Mozecie probowac, ale na 99% to skonczy sie utrata okazji.

Dałbym się pociąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Xarthisius napisał:

@Damo @adriana21 Jak czytam to co piszecie, to przyznam szczerze rece mi troche opadaja... W tak popierzonym roku jak DV21 dostaliscie szanse na GC, za ktora pewnie sporo innych w tym watku daloby sie pociac, a Wam termin i lokalizacja nie pasuje... Nie, nie sadze zeby w ciagu 36 dni, ktore zostaly dalo sie zmienic ambasade. Mozecie probowac, ale na 99% to skonczy sie utrata okazji.

dałbym się pociąć.. czyli terminy (o ile są ustalone) można sprawdzić na https://dvprogram.state.gov/ESC/ albo na mailu tak? Na stronie mam tą samą wiadomość co od początku, nic nowego niestety nie ma. 

Orientujesz się, czy jeśli miałbym dostać to już bym dostał, tj że wysyłają do wszystkich w jeden dzień? Czy jednak jakieś nadzieje jeszcze można mieć.. Z góry dzięki za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...