Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Mialam zamiar ale pozniej juz nie chcialam komplikowac i utrudniac sprawy oraz balam sie ze jak otworze ds to pozniej dluzej zajmnie sprawdzenie i mniejsze szanse na rozmowe, chociaz teraz wychodzi na to ze jednak byloby o wiele latwiej jakbym zmienila na London

Edytowane przez adriana21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam zamiar ale pozniej juz nie chcialam komplikowac i utrudniac sprawy oraz balam sie ze jak otworze ds to pozniej dluzej zajmnie sprawdzenie i mniejsze szanse na rozmowe, chociaz teraz wychodzi na to ze jednak byloby o wiele latwiej jakbym zmienila na London

Możesz dzisiaj wylecieć i próbować jutro pójść na badania (przynajmniej krew itd), dalej dzwonić do tej placówki i prosić żeby Cię wcisnęli, ze dopiero dostałaś zaproszenie i jest mało czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, adriana21 said:

Hej, wlasnie dostalam zaproszenie na rozmowe w Warszawie i szczerze to totalnie sie tego nie spodziewalam bo ze tak powiem pogodzilam sie z mysla ze juz tego zaproszenia nie bedzie. Z racji takiej ze mieszkam w Anglii to bede musiala leciec do Polski wszystko zalatwic. Mam pytanie w sprawie szczepienia, kiedy i jak powinnam to zalatwic? Jak sprawdzic ktorego szczepienia brakuje? Z gory dzieki

Wszystkie szczepienia zrobisz w jednym miejscu, na badaniu ogólnym.
Weź ze sobą kartę szczepień.

Edytowane przez Hazetingen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adriana21 napisał:

Hej, wlasnie dostalam zaproszenie na rozmowe w Warszawie i szczerze to totalnie sie tego nie spodziewalam bo ze tak powiem pogodzilam sie z mysla ze juz tego zaproszenia nie bedzie. Z racji takiej ze mieszkam w Anglii to bede musiala leciec do Polski wszystko zalatwic. Mam pytanie w sprawie szczepienia, kiedy i jak powinnam to zalatwic? Jak sprawdzic ktorego szczepienia brakuje? Z gory dzieki

Cześć, jaki masz CN? Czy orientujecie się czy wysyłają do wszystkich w jednym czasie? Jeśli tak, to niestety wychodzi na to, że już po ptakach bo ja nie dostałem żadnej informacji..

Edytowane przez Krystian321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, adriana21 said:

Hej, wlasnie dostalam zaproszenie na rozmowe w Warszawie i szczerze to totalnie sie tego nie spodziewalam bo ze tak powiem pogodzilam sie z mysla ze juz tego zaproszenia nie bedzie. Z racji takiej ze mieszkam w Anglii to bede musiala leciec do Polski wszystko zalatwic. Mam pytanie w sprawie szczepienia, kiedy i jak powinnam to zalatwic? Jak sprawdzic ktorego szczepienia brakuje? Z gory dzieki

Hej,

Czy dostalas wpierw powiadomienie noreply?

Ja dostalem, a po zalogowaniu status mi sie zmienil z At NVC, na In Transit i tez jest mowa o Warszawie, ale konkretnie zaproszenia jeszcze Nie dostalem.

Ja znowu W Irlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Czy dostalas wpierw powiadomienie noreply?
Ja dostalem, a po zalogowaniu status mi sie zmienil z At NVC, na In Transit i tez jest mowa o Warszawie, ale konkretnie zaproszenia jeszcze Nie dostalem.
Ja znowu W Irlandii

Ja dostałam najpierw noreply, ale od razu nie miałam daty. A sprawdzasz stronę gdzie sprawdzałeś wygrana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...