Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. My już w Chicago od 3 dni tak że podróż się udała w sumie bez komplikacji. Tu na miejscu wszystko bez żadnych problemów przeszło i to mimo to że pani ,robiła ' pierwszy raz ludzi z kopertami

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka



Super wiadomość! Gratulacje i powodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 16:48, lukasz007 napisał:

Zwykły antygenowy wystarczy tu nikt go nie sprawdzał ale lot i w Rzeszowie i w Warszawie już tak

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Łukasz z Warszawy lecieliście już bezpośrednio do Chicago? Samoloty są wypełnione na full czy luz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z dodatkową wysyłką rzeczy? polecieliście "tylko" z walizkami czy organizowaliście sobie jakiś transport dodatkowy rzeczy?
Tylko walizki szkoda tu brać cokolwiek jeśli nie mamy sentymentu do tych rzeczy bo tu wszystko można kupić za grosze. I w przeliczniku jeden do jednego tu zarabiasz tu kupujesz jest taniej praktycznie na wszystkim.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lukasz007 said:

Tylko walizki szkoda tu brać cokolwiek jeśli nie mamy sentymentu do tych rzeczy bo tu wszystko można kupić za grosze. 

Byli tu tacy ktorzy twierdzili, ze im sie oplacila przesylka (polarem) rzeczy domowych. Jedna piszaca stwierdzila ze "tu wcale nie jest tak tanio" i bardzo byla zadowolona ze nie musiala kupowac garkow, sprzetu kuchennego, itp. Fakt, mowila ze nie ma czasu jezdzic po garage sales lub po second-hand stores bo szybko znalazla prace. Ale tez cieszyla sie ze nie musi robic mega zakupow na codzienne potrzeby. Nie oceniam, tylko dziele sie odmiennym zdaniem jednej rodziny ktora tez tu przyjechala po loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli tu tacy ktorzy twierdzili, ze im sie oplacila przesylka (polarem) rzeczy domowych. Jedna piszaca stwierdzila ze "tu wcale nie jest tak tanio" i bardzo byla zadowolona ze nie musiala kupowac garkow, sprzetu kuchennego, itp. Fakt, mowila ze nie ma czasu jezdzic po garage sales lub po second-hand stores bo szybko znalazla prace. Ale tez cieszyla sie ze nie musi robic mega zakupow na codzienne potrzeby. Nie oceniam, tylko dziele sie odmiennym zdaniem jednej rodziny ktora tez tu przyjechala po loterii.
Zgodzę się wszystko zależy od sytuacji. Ja opisałem z mojego punktu widzenia. I porównując ceny tu i w Polsce oczywiście za ( normalne produkty ) Każdy musi ocenić sytuację przez swój pryzmat możliwości. W moim przypadku zapadła decyzja że lepiej sprzedać większość tam i po prostu tu przyjechać i kupić co będzie niezbędne.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Krystian321 said:

cześć, orientujecie się jaka może być przyczyna, bądź ktoś ma podobną sytuację, że po zalogowaniu na konto na ceac wyświetla się komunikat jak poniżej?

Przyczyna to ogolny burdel w CEAC... Sprobuj pozniej.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...