Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jullav napisał:


Wydaje się ze Ambasada zmieniła podejście - bo wczoraj wysłali bardzo dużo i ba każdy dzień a nie tylko na czwartki

Dziękuję, w takim razie sytuacja jest jeszcze gorsza w moim przypadku skoro wysłali bardzo dużo, a ja niestety nie otrzymałem :) Czy w ogóle próba kontaktu w tej sprawie z Ambasadą to dobre posunięcie, czy nie ma sensu? KCC oczywiście nie odpowiada na wiadomości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, w takim razie sytuacja jest jeszcze gorsza w moim przypadku skoro wysłali bardzo dużo, a ja niestety nie otrzymałem  Czy w ogóle próba kontaktu w tej sprawie z Ambasadą to dobre posunięcie, czy nie ma sensu? KCC oczywiście nie odpowiada na wiadomości..

Zawsze warto próbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szymon44 napisał:

Rozmowę mam 14, badania  najwcześniej 29, czyli sa małe szanse zeby się wyrobić 

A lekarz Cię wcześniej nie przyjmie? To jakieś żarty z tym terminem lekarza... :/ Z tego co wiem, możesz szybciej zrobić rtg i krew i oddać próbkę moczu a wizyta potem, ale jak lekarz się spóźni z przekazaniem dokumentów? to 1 dzień :blink: wszystko się może przecież zdarzyć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Padme napisał:

A lekarz Cię wcześniej nie przyjmie? To jakieś żarty z tym terminem lekarza... :/ Z tego co wiem, możesz szybciej zrobić rtg i krew i oddać próbkę moczu a wizyta potem, ale jak lekarz się spóźni z przekazaniem dokumentów? to 1 dzień :blink: wszystko się może przecież zdarzyć...

Mam ogromne szczęście bo w Krakowie zwolnił się termin i przyjmą mnie jutro na badania :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem umowić badania, gdyż wczoraj też dostałem zaproszenie na 8 września (nr 10XXX).

Najwcześniejszy termin to 29 września, ale Pani uprzejmie poradziła jakie badania zrobić wcześniej, tak aby od razu po wizycie otrzymać dokumenty gotowe do przekazania.

Niestety, dopiero wtedy wspomniałem, że badania dotyczą mnie oraz żony i dwójki dzieci (poniżej 2 lat). Wtedy powiedziała, że nie ma żadnych szans umówić wizyty we wrześniu, bo termin 29 był tylko dla jednej osoby. Pozostaje wpisać się na jakąś listę i ewentualnie liczyć, że oddzwonią gdy ktoś zrezygnuje. Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem umowić badania, gdyż wczoraj też dostałem zaproszenie na 8 września (nr 10XXX).
Najwcześniejszy termin to 29 września, ale Pani uprzejmie poradziła jakie badania zrobić wcześniej, tak aby od razu po wizycie otrzymać dokumenty gotowe do przekazania.
Niestety, dopiero wtedy wspomniałem, że badania dotyczą mnie oraz żony i dwójki dzieci (poniżej 2 lat). Wtedy powiedziała, że nie ma żadnych szans umówić wizyty we wrześniu, bo termin 29 był tylko dla jednej osoby. Pozostaje wpisać się na jakąś listę i ewentualnie liczyć, że oddzwonią gdy ktoś zrezygnuje. Trochę szkoda.

Może próbować Kraków lub ewentualnie inny kraj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...