Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, bubba said:

Dla mnie to drugi koniec kraju, ale bardziej się obawiam, że wtedy już zupełnie może zabraknąć czasu, bo po wizycie i odbiorze dokumentów trzeba jeszcze do W-wy wrócić żeby je przekazać.

Bez wzgledu na to czy uda Ci sie zalatwic badania czy nie, idz na interview 10 wrzesnia. Trzeba pamietac, ze dla DV21 jest sprawa w sadzie. Adjudication jest w tym momencie najwazniejsze. Nawet jakby mieli te wizy za 2 lata wydawac, to osoby, ktore juz przeszly interview beda pierwsze w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bubba napisał:

Dla mnie to drugi koniec kraju, ale bardziej się obawiam, że wtedy już zupełnie może zabraknąć czasu, bo po wizycie i odbiorze dokumentów trzeba jeszcze do W-wy wrócić żeby je przekazać.

Zróbcie krew, rtg i mocz i po kilku dniach dzwońcie jak bedą wyniki moczu i pytajcie o wolne terminy. Musi się coś zwolnić to absurd… widzisz dziś koledze się zwolnił Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu dostalam zaproszenie na rozmowe do Warszawy, jakims cudem udalo mi sie umowic na badania i wywiad lekarski w Krakowie na dzien przed rozmowa czyli dzisiaj. Własnie czekam na wywiad.

Wieczorem pociag do Warszawy i z samego rana rozmowa w ambasadzie. Zobaczymy co z tego wszystkiego bedzie. 

Wszystkim czekajacym zycze powodzenia, jeszcze jest nadzieja :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adriana21 napisał:

Tydzien temu dostalam zaproszenie na rozmowe do Warszawy, jakims cudem udalo mi sie umowic na badania i wywiad lekarski w Krakowie na dzien przed rozmowa czyli dzisiaj. Własnie czekam na wywiad.

Wieczorem pociag do Warszawy i z samego rana rozmowa w ambasadzie. Zobaczymy co z tego wszystkiego bedzie. 

Wszystkim czekajacym zycze powodzenia, jeszcze jest nadzieja :)

Powodzenia :) Daj znać jak po wizycie w Ambasadzie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...