Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, Padme said:

@adriana21 i jak ? możemy gratulować :D daj znać jak było :)

 

Rozmowa z konsulem poszła pomyślnie, jednak z racji takiej ze dopiero wczoraj miałam robione badania to wciąż czekamy na wyniki. Jeśli wszystko będzie ok to paszport do odbioru już wraz z wiza. Także niecierpliwie czekam :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba było tylko 10 numerków, ale kilka rodzin 3-4 osobowych. Bardzo dużo Białorusinów. Weszłam jakos po 8:30 a wyszlam o 13 wiec dosc dlugo.

Bialorusini maja interview wyłącznie w Warszawie i wygrało ich Ok 2600, przy Ok 400 Polaków. Wiec naturalnie ich jest więcej. Już nie mówiąc o tym ze jakby tak nie było to wszyscy Polacy by przeszli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jullav napisał:


Bialorusini maja interview wyłącznie w Warszawie i wygrało ich Ok 2600, przy Ok 400 Polaków. Wiec naturalnie ich jest więcej. Już nie mówiąc o tym ze jakby tak nie było to wszyscy Polacy by przeszli :)

z ciekawosci, czemu nie sa procesowani u siebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adriana21 napisał:

Chyba było tylko 10 numerków, ale kilka rodzin 3-4 osobowych. Bardzo dużo Białorusinów. Weszłam jakos po 8:30 a wyszlam o 13 wiec dosc dlugo.

jesli moge jeszcze dopytac - skonczylas tak pozno, bo bylas ostatnia? i te wszystkie 10 numerkow przyszly mniej/wiecej na te sama godzine co Ty?

z czego to wynika, ze majac tak wczesna godzine jestes obsluzona tak pozno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, danielwro said:

jesli moge jeszcze dopytac - skonczylas tak pozno, bo bylas ostatnia? i te wszystkie 10 numerkow przyszly mniej/wiecej na te sama godzine co Ty?

z czego to wynika, ze majac tak wczesna godzine jestes obsluzona tak pozno?

Numerek mialam 5 z 10 jednak rozmowe mialam jako przedostatnia. Nie wiem z jakiego powodu. Odciski palcow jak i platnosc za wize w takim samym czasie jak wszyscy inni. Konsul tylko przeprosil ze tyle czekałam.

z tego co wiem to wszyscy mieli wizyte umowiona mniej wiecej pomiedzy 8-9:30 rano

Edytowane przez adriana21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...