Skocz do zawartości

Sponsorowanie małżonka przez Stałego Rezydenta


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, apiechowiak said:

Cześć!

Chciałam Wam tylko dać znać, że dzisiaj zniknęły prawie wszystkie wolne terminy na czerwiec co oznacza, że zostały  już umówione spotkania. Mam nadzieję, że nadeszła wasza kolej! Ja niestety czekam na kolejny miesiąc .. ;) 

Hej. Dzieki za info. A mozesz wyslac linka gdzie to sprawdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/4/2021 at 5:05 PM, Marta8686 said:

Hej. Dzieki za info. A mozesz wyslac linka gdzie to sprawdzasz?

Loguję się na stronę https://cgifederal.secure.force.com/scheduleappointment . Jeszcze lata temu jak aplikowaam o wizę J1 i później B2 tam zawsze sprawdzałam dostępne terminy. A teraz mogę wybrać tylko spośród kilku grup (m.in CR1, CR2, Fcoś tam... ) i wtedy pokazują ci się dostępne terminy.

Edytowane przez apiechowiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, apiechowiak said:

Loguję się na stronę https://cgifederal.secure.force.com/scheduleappointment . Jeszcze lata temu jak aplikowaam o wizę J1 i później B2 tam zawsze sprawdzałam dostępne terminy. A teraz mogę wybrać tylko spośród kilku grup (m.in CR1, CR2, Fcoś tam... ) i wtedy pokazują ci się dostępne terminy.

Ok, dziekuje Ci za odpowiedz. Czyli nie dotyczy to osob czekajach na wizę w kategoriach F1, F2 (najblizsze rodziny stalych rezydentow). Czy musze zakladac ze jednak spotkania we wszystkich kategoriach sa ustalane na poczatku danego miesiąca juz na miesiac kolejny? Czy można sie jeszcze łudzić ze w ciagu miesiaca cos sie zmienia i moze sie jeszcze pojawic jakies info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż jak dzwonił to został poinformowany, że w Warszawie ustalają terminy tylko raz w miesiącu, i faktycznie, tak jak ostatnio pisałam to wszystkie możliwe terminy na czerwiec zniknęly jednego dnia. I te terminy tez dotyczą osób czekających na F1 i F2. Właśnie jak pisałam Fcos tam to to miałam na myśli :D na K1 i K2 np nie ma terminów w ogóle.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, apiechowiak said:

Cześć dziewczyny!

Właśnie rozmawiałam z ambasadą i nie wiem czy wiecie ale trzeba wypełnić ten formularz i im przesłać. Beż tego nie będą umawiać na spotkanie. 

IV-F04-POL-GSS-Instructions-for-applicants-Jan-12-2015.pdfUnavailable

Hej. Wiesz co wyskakuje mi, ze jest on niedostępny. Czemu nikt nie daje znac, ze takie cos trzeba wypelnic? Chyba nie mielismy sie sami domyslic? szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno trzeba to wyslac już, jak sprawa jest jeszcze w NVC? To nie jest tak, ze ambasada to wysle, jak otrzyma case? Bo ja im to moge juz wyslac, chocby dzis, ale tam jest napisane, ze "Konsulat Amerykański otrzymał dokumenty potwierdzające Pani/Pana prawo do ubiegania się o wizę imigracyjną" a problem w tym, ze nadal nie otrzymal... jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...