Skocz do zawartości

Sponsorowanie małżonka przez Stałego Rezydenta


Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Annka said:

Cześć wszystkim, dołączyłam do grona czekających żon, tyle że na samym początku drogi przez formalności. Czy możecie podzielić się i formacją ile czasu trwało od wysłania formularza I130 do Ds260? 

 

Formularz I130 wysłaliśmy w lutym tego roku, wg biuletynu powinni go rozpatrzeć w kwietniu. Chyba, że źle czytam tabelki, to proszę wyprowadźcie mnie z błędu 

Hej, uzbrój się w dużo cierpliwości, ponieważ procedura w USCiS jest najdłuższa z tego wszystkiego i w zależności od punktu gdzie trafiła twoja sprawa (masz taką informację zapewne, ale przypuszczam, że to California) będzie to od kliku do kilkunastu miesięcy. W moim przypadku był to rok i miesiąc od momentu gdy dostałam numer sprawy czy tam potwierdzenie. 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/18/2021 at 1:37 PM, Iskierka said:

Także pozostaje czekanie. Trzymam za was kciuki i po cichu liczę że umówią mi termin najpóźniej do lipca, inaczej będę musiała przekładać - junior planuje przyjść na świat we wrześniu, także mnie do samolotu nie wpuszczą nawet jak będę mieć wizę :D, prawnik stwierdził, że jeśli poród będzie poza USA to najłatwiej jest przełożyć spotkanie na " po porodzie" w tym wypadku (wymaga najmniej roboty jeśli chodzi o papiery :rolleyes:)

@Marta8686 ty powinnaś niedługo dostać zaproszenie, papiery masz zaakceptowane od sierpnia 2020 chyba co? U ciebie backlog jest dużo mniejszy niż u mnie (grudzień 2020). <kciuk>

Iskierka serdeczne gratulacje! to cudownie, że pomimo przeciwności i rozłąki rodzina się powiększy.:D Obyście już wkrótce mogli być razem! 

 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, mkrzk said:

Moze bysmy wszyscy powysylali jakies emaila do NVC z pytaniami dlaczego nie ustawiaja interview w Warszawie mimo ponad 2 miesiecy od zdjecia banu?

Hej. Pisałam do mojej prawniczki, kóra mi odpisała, że: 

I did check with the NVC and you are in line for the interview to be scheduled from the NVC. The next notice we will get from the NVC will be the interview date. They couldn’t give me an exact estimate since it is dependent on the appointments openings available at the consulate in your home country. Once I receive the interview notice,  I will be in touch.

Jednym słowem NVC zwala tą opieszałość na ambasadę, ambasada zwana na NVC. Poddaję się :(Jesli ktoś z Was uzyska jakieś inne cenne informacje to piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż dodzwonił się wczoraj do NVC (po ponad godzinnym oczekiwaniu na połączenie...) popytał trochę i dostał informację, że NVC będzie umawiać kolejne rozmowy w pierwszym tygodniu maja. Ja sprawdzam co jakiś czas ile jest miejsc na czerwiec na interviews imigracyjne - na ten moment jest 30 wolnych spotów (i w czerwcu umawiają tylko na piątki, w maju były też terminy na poniedziałki i wtorki)

  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...