Skocz do zawartości

Brak Stimulus check'u - dziwna sytacja


Markoni

Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, ilon said:

Ja tu juz czekam na druga ture bo pierwsze $1200 juz dawno wydane :P 


Podobnie jak wszyscy których znam, nie widziałem żeby ktoś tak długo czekał jak ja. Najgorsze że nie ma jak się z nimi skontaktować. Przez tel z żywą osobą nie pogadasz, biura zamknięte, na stronie też za wiele nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 18.07.2020 o 14:34, Markoni napisał:

Jasne, ale cos jest nie tak skoro zwrot podatku otrzymali pod koniec kwietnia...2,5 miesiaca na rozparzenie papierowego zeznania?

Wcale by mnie to nie zdziwilo. Ja musialam wyslac papierowa korekte do zeznania ktore zlozylam online i od momentu wyslania papierowej korekty a otrzymania przelewu minelo chyba 9 tygodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2020 o 19:22, pelasia napisał:

To może do wrzesnia zwrot przyjdzie ;) 

Dziś w skrzynce znalazłem czek ze zwrotem taxu stanowego. Sprawdziłem konto i federalny też dziś przyszedł przelewem. 

edit: teraz się zastanawiam co sobie kupic za ten grosik. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, andyopole said:

Dziś w skrzynce znalazłem czek ze zwrotem taxu stanowego. Sprawdziłem konto i federalny też dziś przyszedł przelewem. 

edit: teraz się zastanawiam co sobie kupic za ten grosik. :D

Gratki!

U mnie nadal nic, na stronie IRS dalej nie ma żadnego rekordu na temat zwrotu anie stimulus checku, pomimo tego że wszystko zostało wysłane na początku kwietnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...