Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, SanFrancisco napisał:

Czyli nie trzeba się spieszyć? Spokojnie w środku można wysyłać?

Możesz wysłać kiedy chcesz, ale najlepiej nie na początku i nie na końcu, gdzie najwięcej osób wysyła :) Ja planuję wysłać kilka dni po otwarciu, jak minie pierwszy szał na loterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 9/30/2020 at 4:10 PM, Xarthisius said:

DV-2022 Program:  The online registration period for the DV-2022 Program beings on Wednesday, October 7, 2020 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 10, 2020 at 12:00 noon, Eastern Standard Time (EST) (GMT-5).  Individuals who submit more than one entry during the registration period will be disqualified.

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html
 

W tym roku ze względu na "okoliczości" z decyzją czy w ogóle próbować po raz ósmy bawić się w loterię poczekam na wyniki wyborów. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem zdjęcie 600 na 600 i wstawiłem je do programu i wyszło mi coś takiego jak w załączniku poniżej czy może ktoś mi powiedzieć czy to spełnia wymagania tzn. czy zielone okręgi są wystarczająco dopasowane, żeby zdjęcie zostało uznane ? Może powinienem zrobić większe zdjęcie a program je dopasuje, ja zrobiłem od razu 600 na 600 i nie wiem czy to przejdzie.W instrukcji jest to pokazane nieco inaczej. Proszę o jakąś wskazówkę jak się ktoś się lepiej orientuje w temacie.

 

Pozdrawiam

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem zrobić większe niż 600 na 600 i wtedy przyciąć w tym programie ? Ale piszę jak byk      " Wymagania odnośnie zdjęcia są dokładnie opisane w instrukcji. Zdjęcie nie może być starsze niż sześć miesięcy, użycie zdjęcia z poprzedniej edycji loterii powoduje dyskwalifikację zgłoszenia. Musi być w kolorze, format jpeg, jedyny akceptowalny rozmiar to 600x600 pixeli."    i o takie poprosiłem fotografa, teraz jak wrzucam je w program to przycinania to nie da się go tam bardziej zmniejszyć i okręgi wyszły jak wyszły. Ewt. fotograf zrobił zle zdjęcie.

Jak ktoś wie jak to poprawnie zrobić to proszę o radę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...