Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W dniu 26.10.2020 o 14:29, Xarthisius napisał:

Niestety tego aspektu loterii sie nie da wytlumaczyc slowami. Kazdy Swiezak musi to odczuc na wlasnej skorze zeby zrozumiec.

Chyba każdy tak ma. Pamiętam jak wysyłałam za pierwszym razem i codziennie czytałam forum i odliczałam dni. Szukałam stanów, do których bym chciała wyjechać po wygraniu i ogólnie o życiu w Stanach. 
Kolejne zgłoszenia to już były takie, jak powiedział Robson - formalnością. Potem sobie o loterii nie przypominałeś aż do maja.

W sumie mnie nigdy nawet do Stanów nie ciągnęło. To bardziej mój chłopak się nimi jarał. Ja tam lubię Europę, ale z chęcią spróbowałabym życia w USA.

W tym roku nawet nie wysyłamy zgłoszeń - i ta cała sytuacja z protestami i BLM ostudziła zapędy mojego chłopaka, w dodatku ten covid wszystko psuje. No i moje sytuacja zdrowotna, która zmusza mnie do wizyty w szpitalu co kilka lat. A USA to kraj dla zdrowych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pete napisał:

@error, pamiętasz ile razy brałaś udział w loterii? Tak z ciekawości - skoro nie bierzesz w tym roku udziału, co sprawiło, że zaglądasz na forum?

Braliśmy udział 4 lata z rzędu.

Zajrzałam na forum z czystej ciekawości - zobaczyć czy nowa edycja w ogóle się odbędzie i co z ludźmi, którzy wygrali dv2021 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 14:29, Xarthisius napisał:

Niestety tego aspektu loterii sie nie da wytlumaczyc slowami. Kazdy Swiezak musi to odczuc na wlasnej skorze zeby zrozumiec.

Ja tak miałem przed ogłoszeniem dat dla DV2022, czyli mojej pierwszej loterii. Podjarany byłem jak małe dziecko zabawką. Na szczęście zejście na ziemie nastąpiło szybciej niż w maju po odczytaniu 'has not been selected' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SanFrancisco napisał:

Próbowałem otworzyć program do ucinania zdjęć na dwóch komputerach w zalecanych przeglądarkach i nie działa. :(

Ten program działa tylko z przeglądarką IE. Poza tym, nie jest konieczne użycie go, żeby wysłać zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...