Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
19 minutes ago, Kamillo13 said:

Przejdzie mi wniosek jeśli mamy z żoną syna który ma miesiąc i nie ma paszportu? Nie ma fizycznej możliwości wyrobienia go tak szybko.

A wogole to jezeli rzeczywiscie mieszkasz w Teksasie i masz malego Teksanczyka to:

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date you submit your entry. You must include all eligible children, even if they do not live with you or if they do not intend to apply for a Diversity Visa as your derivative. Failure to list all eligible children is grounds for disqualification. If your child is a U.S. citizen or Lawful Permanent Resident, do not list him/her in your entry.

Prosto z instrukcji w formularzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Kamillo13 said:

Przejdzie mi wniosek jeśli mamy z żoną syna który ma miesiąc i nie ma paszportu? Nie ma fizycznej możliwości wyrobienia go tak szybko.

Do DV nie jest potrzebny paszport dziecka. Paszport dziecka będzie Ci potrzebny dopiero na interview w ambasadzie i do wniosku DS-260, to jest jeśli wygrasz loterie. Najlepiej do września (koniec roku fiskalnego, rozpoczęcie rozmów w ambasadzie) następnego roku zrób już paszport dziecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Xarthisius napisał:

A wogole to jezeli rzeczywiscie mieszkasz w Teksasie i masz malego Teksanczyka to:

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date you submit your entry. You must include all eligible children, even if they do not live with you or if they do not intend to apply for a Diversity Visa as your derivative. Failure to list all eligible children is grounds for disqualification. If your child is a U.S. citizen or Lawful Permanent Resident, do not list him/her in your entry.

Prosto z instrukcji w formularzu.

Naprawdę poprawiłeś mi humor :) chciałbym żeby to był mały Teksańczyk, ale niestety ;)

 

P.s. konto "odburzyłem" teraz po jakimś czasie, i wczoraj mnie tak naszło :) wydawało mi się że do starszego syna wpisywałem dane z paszportu do wniosku ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snaperr dopóki cie nie wylosuja to nawet nie pytaja czym sie zajmujesz

jesli zostaniesz wylosowany (sprawdz sobie jakie jest tego prawdopodobienstwo...) to bedziesz musial pokazac m.in. zaswiadczenie o niekaralnosci, podac swoj zawod, informacje o edukacji, zatrudniedniu, wojsku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...