Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 hours ago, SanFrancisco said:

Ale do wniosku już teraz potrzebuję zdjęcie online, tak? I potem to samo muszę im dać wydrukowane? O to mi chodzi.

No nie. Boldem napisalem, ze masz miec nowe... Zdjecie, ktore zanosisz do konsulatu podczas rozmowy nie moze byc starsze niz 6 miesiecy. Zdjecie, ktore zrobisz dzisiaj do zgloszenia, bedzie mialo 11 miesiecy i 7 dni 1 pazdziernika 2021, a to najwczesniejszy mozliwy termin na rozmowe w konsulacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że już 3 raz wysyłam zgłoszenie, a za pierwszym razem zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak studzą mój entuzjazm :D 
Teraz zgłoszenie zajmuje nie więcej jak 10 min i jest taką październikową formalnością. Nowe zdjęcie, zgłoszonko, zdjęcie telefonem numeru zgłoszenia i na wiosnę się sprawdzi co i jak. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Robson! said:

Kto by pomyślał że już 3 raz wysyłam zgłoszenie, a za pierwszym razem zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak studzą mój entuzjazm :D 

Niestety tego aspektu loterii sie nie da wytlumaczyc slowami. Kazdy Swiezak musi to odczuc na wlasnej skorze zeby zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...