Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Pete napisał:

Póbowałem wysłać zgłoszenie przez Operę i Firefoxa, formularz wypełniam w 3 minuty na pierwszej stronie i jak klikam Continue, to zamiast przenieść mnie na drugą stronę, to:

 
Miał ktoś podobny problem?
 

 

A próbowałeś przez IE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arczevski napisał:

Działa też na innych. Ja wysyłałem przez firefoxa i normalnie skorzystałem z niego.

Po 10 próbach wysłałem z Opery. Drugie podejście do loterii.... pierwsze wylosowanie podeptał Trump, przy drugim podejściu nie nastawiam się już optymistycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa też na innych. Ja wysyłałem przez firefoxa i normalnie skorzystałem z niego.

A widzisz, to ciekawe, według informacji na stronie, wymagane jest użycie IE do Photo Tool. Sprawdzałam na inny przeglądarkach i nie działało. Ale ważne, że kolega powyżej skorzystał bez problemu z IE .

dad8bf7686aaff01b6fd964e10367140.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, haneczka019 napisał:


A widzisz, to ciekawe, według informacji na stronie, wymagane jest użycie IE do Photo Tool. Sprawdzałam na inny przeglądarkach i nie działało. Ale ważne, że kolega powyżej skorzystał bez problemu z IE emoji6.png.

 

Cały czas miałem z tyłu głowy żeby przez IE sobie wysyłać albo Edge. Ale tyle czasu mi zeszło ze zrobieniem zdjęcia z którego byłbym zadowolony, że później z rozpędu poszło przez firefoxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

mam pytanie. Może banalne, ale się zastanawiam. Chcę wziąć udział w tej loterii. Trzeba tam wpisać nr paszportu i datę jego ważności. Mój kończy się w styczniu 2021. - czy mogę wziąć udział i potem (w razie tego wielkiego szczęścia i wylosowania) zmienić numer paszportu? Czy ktoś tak miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, joC said:

Cześć, 

mam pytanie. Może banalne, ale się zastanawiam. Chcę wziąć udział w tej loterii. Trzeba tam wpisać nr paszportu i datę jego ważności. Mój kończy się w styczniu 2021. - czy mogę wziąć udział i potem (w razie tego wielkiego szczęścia i wylosowania) zmienić numer paszportu? Czy ktoś tak miał?

Tak, mozesz. Paszport ma byc wazny w dniu, w ktorym sie zglaszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...