Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

37 minutes ago, Amelia31 said:

Czesc:) Wczoraj wieczorem probowalam zlozyc wniosek. Stalo sie najgorzej : klikam drugie SUBMIT   a tam : Page can't be displayed ! :( Niestety nie wiem czy pierwszy wniosek sie udalo zlozyc.  Dzis sprobowalam zlozyc wniosek  i wszystko szlo szybciej, mam Confirmation nr.   Czy ktos mial taki przypadek ??   Obawiam sie, ze pierwszy wniosek mogl przejsc, ale jednak nie dostalam numeru zatem totalnie nie moglam byc tego pewna ... 

Hej, 

Miałem tak samo, ale na forum już było o tym i : dopóki nie wyświetli Ci się strona z Confirmation number, poprzedni wniosek jest nie ważny, nie został zarejestrowany. Więc nie masz się czym martwić :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bardzo dziekuje Sebol :) ! Czyli juz spie spokojnie, ze poranny wniosek na zielona wyslany... teraz tylko czekac. Pytanie pozostaje jak dlugo.... Niby do maja ale tez jest napisane , zeby sprawdzac swoj status  miedzy majem a grudniem... Swoja droga jak co roku  jest wydawanych okolo 400 kart na Polske to.... bardzo malo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o co chodzi? wypełniłem formularz i mam info że nie można wyświetlić strony po kliknięciu Continue

 

I może głupie pytanie, ale podczas wypełniania wypełniam po Polsku czy po Angielsku? Tzn. np. Warszawa czy Warsaw? Kod pocztowy XX-XXX czy XXXXX? Taka głupota ale może ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, snaperr said:

Czy ktoś wie o co chodzi? wypełniłem formularz i mam info że nie można wyświetlić strony po kliknięciu Continue

 

I może głupie pytanie, ale podczas wypełniania wypełniam po Polsku czy po Angielsku? Tzn. np. Warszawa czy Warsaw? Kod pocztowy XX-XXX czy XXXXX? Taka głupota ale może ma znaczenie?

Ja wypelnilam tak jak on: po PL ale bez PL znakow. Mi sie zacinalo i tez nie moglam wywietlic strony . Chyba obciazenie. Sprobuj inna przegladarke lub o innej porze : mi rano dzis poszlo gladko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Amelia31 said:

Mam luzne przemyslenia...Jak myslicie, w zwiazku z obecna sytuacja epidemii mniej osob zlozy podania ;) ?  Czy wiecej bo ogolny kryzys.. Mozna gdzies uzyskac takie dane ile osob sklada?

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-program-statistics.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Łukasz90 napisał:

A ja z kolejnym głupim pytaniem w cąłym domu nie mam ani jednej białej ściany ( prześcieradła też) od tygodnia kombinuje skąd wziąść białe tło i tak kiepsko. Na dodatek dom mam odmalowany dopiero co w naprawdę mocnych kolorach , które nawet za jasne nie ma jak uznać a co dopiero za wpadające w biel. Wysyłał ktoś zdjęcia na takim mocniejszym tle? 

 

Znajomi, którzy parę lat temu wygrali loterię i mieszkają w USA zrobili zdjęcia całej piątce komórką na tle drzwi łazienkowych i tylko w paincie przycięli do wymaganego rozmiaru. Cała piątka siedziała na jakimś taboreciku ponieważ na drzwi mieli zarzucone prześcieradło właśnie. Tak, że bez stresu z tymi zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, snaperr napisał:

Czy ktoś wie o co chodzi? wypełniłem formularz i mam info że nie można wyświetlić strony po kliknięciu Continue

 

I może głupie pytanie, ale podczas wypełniania wypełniam po Polsku czy po Angielsku? Tzn. np. Warszawa czy Warsaw? Kod pocztowy XX-XXX czy XXXXX? Taka głupota ale może ma znaczenie?

 

Nazwa miasta to Warszawa. Nazw własnych się nie tłumaczy. Co raz częściej w oficjalnej dokumentacji pojawiają się nazwy oryginalne.

Jak byś urodził się np w Kędzierzynie Koźlu to też byś próbował przetłumaczyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...