Skocz do zawartości

DV-2022 ???


rafal723 2

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Levix said:

To zależy w co celujesz, jeśli jedziesz z powodów ekonomicznych. Nie dziwię się ludziom, którzy tam wyjeżdzają, prościej prowadzi się biznes niż w Polsce, ja naprzykład celuję w branżę transportową i uważam, że zarobki o wiele lepsze niż w Europie, szczególnie jeśli masz własną ciężarówkę, ale kusi mnie USA też innymi, nie tylko ekonomicznymi cechami. A abstrahując, myślałem, że szanse na wygranie w Europie były zawsze większe, a nie te marne 0.60 w tamtym roku, czy lekko ponad 1 procent w tym roku, zawsze myślałem, ze to jest około 2 procent, coś jak trójka w lotka, no cóż, szanse bardzo małe niestety.

Można o tym napisać nie jedną książkę. Debata tak długa i szeroka, jak piękno Stanów od Atlantyku po Pacyfik. Dla przeciętnego zjadacza chleba, Stany nie są już ekskluzywnym miejscem do życia. Może by były, gdyby wizy imigracyjne rozdawano na lewo i prawo jak 20 lat temu.

W kwestii szansy wygranej, pomijając Amerykę Północną, to urodzeni w Oceanii mają największe. Około 1 na 10 aplikantów wygrywa loterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie gwarantuje skuteczności, ale można spróbować z VPN-em (np. rozszerzenie Hola Free VPN Proxy do Google Chrome) i włączyć stronę przez proxy z USA. Strona DV może działać wtedy wolniej, ale gwarantuje większe pierwszeństwo w połączeniu z serwerami, bo połączenie jest na linii USA-USA, a nie USA-Europa/reszta świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...