Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, rzecze1 said:

Jeżeli Biden się uprze i zostanie, to przegra. I pewnie pociągnie za sobą Demokratów.

Bzdura. Jedyne ośrodki które z uporem maniaka wypychają przekaz, że to Biden a nie trump powinien zakończyć kampanię to kontrolowane przez ultra bogaty kapitał korporacyjne media, które najbardziej cierpią przez uzbrojenie IRS przez Bidena, i/albo zarabiają na oglądalności. Oraz ośrodki z Moskwie.

Każdy scenariusz wymiany Bidena na kogoś innego to katastrofa (no może z wyjątkiem tego polityka, który prowadził przez większość primaries w 2020 dopóki DNC nie uskuteczniło za pomocą Elizabeth Warren triku który wykradł mu elektorskie punkty tuż przez pandemią i stracił pierwsze miejsce na rzecz Bidena).

W żadnych wskaźnikach nie widać, że BIden przegra. Dobrze to wiedzą republikanie, którzy mimo wszystkich wpadek trumpa stoją za nim jak lojaliści w Północnej Korei i ubijają każdy głos żeby trump powinien się wycofać, zresztą z pomocą wspomnianych mediów. Jeżeli koniecznie ktoś uważa że Biden powinien się wycofać to prezentowana argumentacja dotyczy obu kandydatów i powinni ustąpić i Biden i trump. Każde inne rozwiązanie jest nielogiczne dlaczegoby trump miał być traktowany z użycie innych standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tirowiec1312 said:

Bzdura. Jedyne ośrodki które z uporem maniaka wypychają przekaz, że to Biden a nie trump powinien zakończyć kampanię to kontrolowane przez ultra bogaty kapitał korporacyjne media, które najbardziej cierpią przez uzbrojenie IRS przez Bidena, i/albo zarabiają na oglądalności. Oraz ośrodki z Moskwie.

Każdy scenariusz wymiany Bidena na kogoś innego to katastrofa (no może z wyjątkiem tego polityka, który prowadził przez większość primaries w 2020 dopóki DNC nie uskuteczniło za pomocą Elizabeth Warren triku który wykradł mu elektorskie punkty tuż przez pandemią i stracił pierwsze miejsce na rzecz Bidena).

W żadnych wskaźnikach nie widać, że BIden przegra. Dobrze to wiedzą republikanie, którzy mimo wszystkich wpadek trumpa stoją za nim jak lojaliści w Północnej Korei i ubijają każdy głos żeby trump powinien się wycofać, zresztą z pomocą wspomnianych mediów. Jeżeli koniecznie ktoś uważa że Biden powinien się wycofać to prezentowana argumentacja dotyczy obu kandydatów i powinni ustąpić i Biden i trump. Każde inne rozwiązanie jest nielogiczne dlaczegoby trump miał być traktowany z użycie innych standardów.

Ja znam kilka osób, które deklarują, że nie zagłosują na Bidena wyłącznie z powodu jego wieku i tego, że gołym okiem widać, że on się nie nadaje na pełnienie funkcji prezydenta przez kolejne 4 lata. Dlaczego niby Trump na ustąpić, skoro w porównaniu z Bidenem wypada o wiele lepiej w tym, jak się porusza, jak mówi (nie mówię o samej treści, ale Biden się jąka, mówi nieskładnie, ten jego nieobecny wzrok) itp? Przykro jest na to patrzeć. Nie wiem, czy mieszkasz w USA, ale ja bym nie chciała żeby mnie przez kolejne 4 lata reprezentował prezydent, u którego widać zmęczenie, starość, i totalną niezdolnośc do pełnienia swojej funkcji. 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tirowiec1312 said:

Bzdura.

Zaraz „bzdura”. Ot - “prediction” :)

No ale cóż, każdy podzielił się swoją opinią  i tym co myśli, ja tu nikogo nie będę przekonywać. Bo i nie ma powodu.
 

Wszystko wkrótce się wyjaśni. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, margherita_s said:

Dlaczego niby Trump na ustąpić, skoro w porównaniu z Bidenem wypada o wiele lepiej w tym, jak się porusza, jak mówi (nie mówię o samej treści, ale Biden się jąka, mówi nieskładnie, ten jego nieobecny wzrok) itp? Przykro jest na to patrzeć. 

Trudno sie z tym nie zgodzic. Chyba kazdy objektywny czlowiek mial by podobna reakcje. Mnie ciekawi czy to jest stosunkowo nowy stan Bidena (czasami starsi ludzie wlasnie szybko zaczynaja sie "sypac," widzialam to u mojej mamy) czy on dluzszego czasu byl slaby i "slowed down" i Bialy Dom/Dems to ukrywali. Jest z tym precedent - Bialy Dom wiedzial ze Reagan mial wczesne objawy Alzheimera pod koniec jego pierwszej kadencji - ale to raczej dobrze ukryli. No i Reagan nigdy sie tak publicznie nie skompromitowal jak Biden w tej ostatniej debacie. :( Szkoda mi go. To raczej dobry czlowiek, i duzo probuje zrobic dla przecietnych ludzi. Ale przeciez on nie bedzie mial sily na prace prezydenta przez nastepne 5 lat !

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Roelka v.2 said:

Teraz od tego dziadostwa nie da sie uciec

Ja bardzo sie oderwalam - nie ogladam wiadomosci w TV, sledze polityke w dwoch gazetach, czasami tylko czytam naglowki. Za duzo nerwow mnie kosztowalo, i teraz jestem znacznie bardziej zadowolona z zycia. Minimum polityki. Tylko tyle zeby wiedziec z grubsza co sie dzieje. Bo alternatywa - ciagly stres - jak piszesz, nie warta. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media to taki dziwny twór. Przez tydzień epatowały zamachem i nominacją na VP (który sorry za skojarzenie kojarzył mi się jedynie z "Vance Refrigeration" - za dużo ogłądam The Office). A dzisiaj zamach - to prehistoria, GOP convention - no cóż kiedyś się zdarzyła. Teraz będziemy słowo "step down" odmieniać przez wszystkie przypadki. Czeka nas proces nominacyjny (zapewne  szybki - już czuć KH w roli nominata). Wybór VP. Może druga debata. To się nazywa odwrócenie wiatrów medialnych.

A ja jednak doszukuje się spiskowych teorii. W tym roku debata prezydencka odbyła się "przed oficjalnymi nominacjami". Czy zdarzyło się tak kiedyś w historii? Chyba nie. No to nie jestem pewien czy czasami debata nie była tak ustawiona, aby PJB wypadł jak wypadł i aby nie zmienić go jeszcze przed konwencją demokratów, bo bez niej bano się wprost powiedzieć "cesarz jest stary"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...