Jump to content

Prezydent Joe Biden - wydarzenia

Recommended Posts

• Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amenstia już w tym  kraju była, tzw. amnestia Reagana w połowie lat 80 (dla przypomniana - Reagan był prezydentem  republikańskim). Nie wiem jak sobie @Halyna wyobraża (zwłaszcza jako dyżurny państwow

OMG. Co za skuteczność. Pierwszy dzień gdy prezydent elekt sformował ciało doradcze w sprawach COVIDu i od razu ogłosili 90% skuteczną szczepionkę To się musi PDT pieklić, że to nie ogłosili 2 tygodn

Najbardziej by mnie ucieszylo jakby Biden w ciagu pierwszego tygodnia wyslal jakis stimulus czek i jeszcze obnizyl ceny procesowania papierow na obywatelstwo. 

Pytanie czy mu kongres na to pozwoli. A co do zmian w H-1B - nie jestem do konca pewien czy wszystkie z nich byly takie zle, mimo ze ich intencje mialy w oczywisty sposob zmniejszyc imigracje (pomijajac juz fakt ze H-1B jest nieimigracyjna). Reszta - mam nadzieje ze mu sie uda cos zdzialac a przynajmniej pozbyc sie tych idiotycznych banow.

OMG. Co za skuteczność. Pierwszy dzień gdy prezydent elekt sformował ciało doradcze w sprawach COVIDu i od razu ogłosili 90% skuteczną szczepionkę ;) To się musi PDT pieklić, że to nie ogłosili 2 tygodnie temu.

• Haha 1
  • Upvote 1
3 minuty temu, mcpear napisał:

OMG. Co za skuteczność. Pierwszy dzień gdy prezydent elekt sformował ciało doradcze w sprawach COVIDu i od razu ogłosili 90% skuteczną szczepionkę ;) To się musi PDT pieklić, że to nie ogłosili 2 tygodnie temu.

Za to polski, nowy minister oswiaty, nauki i czegos tam jeszcze, niejaki Czernek, swieci triumfy. Nie minal miesiac od nominacji i juz jest szczepionka!  :)

4 minutes ago, ilon said:

Najbardziej by mnie ucieszylo jakby Biden w ciagu pierwszego tygodnia wyslal jakis stimulus czek i jeszcze obnizyl ceny procesowania papierow na obywatelstwo. 

Co do kosztow imigracyjnych to watpie zeby cos zalatwil... ale zdziwie sie jesli nie da ludziom stimulus check. Wszyscy chyba na to liczą. 

8 minutes ago, Roelka v.2 said:

Co do kosztow imigracyjnych to watpie zeby cos zalatwil... ale zdziwie sie jesli nie da ludziom stimulus check. Wszyscy chyba na to liczą. 

Tak jak w sumie teraz się nie mogą dogadać przez to że House, Senat i prezydent pochodzą z innych opcji a do stimulus check potrzeba trójporozumienia to prawdę mówiąc po 20 stycznia też mogą mieć problemy się dogadać. Wg mnie wstrzymanie 2giej tury stimulus nastąpiło głównie przez demokratów, którzy nie chcieli pozwolić aby prezydent rozsyłał po domach czek z własnym podpisem w środku kampanii a republikanie parli do tego w sumie "socjalistycznego" ruchu nie z wiary serca a z powodów stricte kampanijnych. Teraz kampania się skończyła i demokraci mogą nagle zapałać miłością do pomysłu stimulus aczkolwiek republikanie "wrócą do antysocjalistycznych korzeni"