Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, Joanna30 said:

Ej, to ja nie wiem, bo na tak zadane pytanie odpowiedziałabym, że works somewhat well a nawet works very well... Jak bardzo mam wyprany mózg? :P

Bardziej chyba - nie za bardzo wiesz jak on dziala. Pomijajac juz electoral colege ktory jest kompletna paranoja, gerrymandering i voter supression (ktore nie sa daleko od kompletnych bananowych republik) to wszystko jest praktycznie kontrolowane przez lobbying i campaing donations - co w wiekszosci normalnych krajow uchodziloby za korupcje w najczystszej postaci.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa adminstracja juz mnie zdazyla zirytowac. Nie dosc, ze rozwalili stara strone whitehouse.gov bez ustawienia przekierowan (wszystkie linki zamieszczone na forum wlasnie sposzly sie ^$%^@%), to nawet swoja witryne transition team rozwalili i linki, ktore zamiescilem raptem rano tez sa nie osiagalne... Za to z ciekawostek jak sie spojrzy na kod zrodlowy strony bialego domu to jest taki easter egg:

Quote

<!-- If you're reading this, we need your help building back better. https://usds.gov/apply -->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prawda jeszcze nieoficjalne, ale Schengen ban, ktory mial zniknac we wtorek, jutro zostanie podtrzymany przez nowa administracje:

Quote

Biden on Monday is also reimposing an entry ban on nearly all non-U.S. travelers who have been in Brazil, the United Kingdom, Ireland and 26 countries in Europe that allow travel across open borders.

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-usa-travel-exclusi-idUSKBN29T0P6

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat
  • Jackie odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...