Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, andyopole said:

Te brytyjskie ciasteczka wydaja mi sie zbyt slodkie i niemal plastikowe.

 

Czy ja wiem, zrobiłam już custard tart, lemon curd tart, frangipane tart, z dawniejszych odcinków wspaniałą roladę. O ile w amerykańskich przepisach obcinam ilość cukru o mniej więcej 1/3 lub nawet połowę, to brytyjskie perwersyjnie słodkie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.11.2020 o 20:58, ilon napisał:

Najbardziej by mnie ucieszylo jakby Biden w ciagu pierwszego tygodnia wyslal jakis stimulus czek i jeszcze obnizyl ceny procesowania papierow na obywatelstwo. 

@ilon myślę, że nie obniżą, w końcu dopiero co je podwyższyli w tym roku chyba ;) nie wiem, kiedy składasz papiery na obywatelstwo finalnie, pamiętaj, ze jeśli złożysz po którymś tam grudnia to obowiązuje cię rozszerzony zestaw pytań na obywatelstwo (ze 100 na 128), ale w sumie te pytanie i tak są śmiesznie proste, polecam poczytac ich sugerowane odpowiedzi na niektóre pytanie - nie osobiście bardzo ubawiły, takie małso maślane w wielu punktach :D 

W dniu 10.11.2020 o 01:39, Jackie napisał:

 

Czy ja wiem, zrobiłam już custard tart, lemon curd tart, frangipane tart, z dawniejszych odcinków wspaniałą roladę. O ile w amerykańskich przepisach obcinam ilość cukru o mniej więcej 1/3 lub nawet połowę, to brytyjskie perwersyjnie słodkie nie są.

O to tak jak ja! Koleżanka z USA tnie nawet mocniej, zwykle daje 1/2 albo 1/4 cukru z tego co zalecają w przepisach, także ma dziewczyna rozmach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest, ze oburz wielki, domestic terror, democracy under attack i wogole swiat sie wali, a dzis congress rozjechal sie do domow... The House sie zbierze dopiero po inauguracji, a Senat 19 stycznia... Pojechali do domu zbierac pieniadze...

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Xarthisius said:

Najlepsze w tym wszystkim jest, ze oburz wielki, domestic terror, democracy under attack i wogole swiat sie wali, a dzis congress rozjechal sie do domow... The House sie zbierze dopiero po inauguracji, a Senat 19 stycznia... Pojechali do domu zbierac pieniadze...

Inaczej by to wszystko wygladalo, gdyby protestujacy byli czarni albo gdyby byly to feministki. Wtedy to dopiero bylaby afera. Ale skoro to tylko "biali amerykanie", to zaloze sie, ze sprawa rozejdzie sie po kosciach.

Ciekawa jestem czy teraz gdy demokraci maja przewage w senacie ponownie zaglosuja za $2000 stimulus check. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Xarthisius said:

Chcialbym zobaczyc jakis oryginalny dokument, bo autor wyraznie nie wie o czym pisze. Chyba, ze Kamala nie wiedziala o czym mowi i autor tylko powtarzal...

Tu jest wiecej szczegolow: https://www.univision.com/noticias/inmigracion/reforma-migratoria-biden bo ten artykul z politico to jak streszczenie streszczenia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat
  • Jackie odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...