Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, PiciuK said:

Poki co to kolejny rok place coraz wiekszy podatek - po poprzedni "prezedent" idiotom naopowiadal ze je obnizyl...

I rozumiem ze wierzysz ze do Social Security to jakas dobra wrozka dorzuca fundusze...   No i kluczowe slowo "could". 

Poki co to komiczne sa te Wasze posty bo "could", doniesienia z jakims tam mediow, rasizm a teraz homofobia.

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, PiciuK said:

Masz, kolejny, któremu się wydaje, że wszystko wie o US tylko z tego powodu, że tam mieszka.

Tacy są właśnie najgorsi, bo próbują wprowadzać ten sam syf, z którego podobno uciekli...

Miejsce w damskiej toalecie już sobie zarezerwowałeś?

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/02/02/fact-check-biden-executive-order-discrimination-transgender-women-sports/6686171002/

 

Schowaj też skarbonkę głębiej, bo przyjdą po nią.

https://www.cnbc.com/2021/01/23/president-biden-could-make-big-social-security-changes-this-year.html

Kilka dni temu slyszalem w lokalnym radio, ze zerwanie kontraktow na budowe muru z Meksykiem bedze administracje Bidena kosztowalo duzo wiecej niz jego dokonczenie. O balaganie ktory pozostawia juz nawet nikt nie wspomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, pepeaz said:

Kilka dni temu slyszalem w lokalnym radio, ze zerwanie kontraktow na budowe muru z Meksykiem bedze administracje Bidena kosztowalo duzo wiecej niz jego dokonczenie. O balaganie ktory pozostawia juz nawet nikt nie wspomina.

Dokonczenie kontraktow na _drobny_ kawalek muru ? Czy dokonczenie muru (bo chyba w to to nie wierzysz ?) ?

Mozliwe ze zerwanie kontraktow bedzie kosztowalo wiecej ale akurat jako taxpayer nie mam z tym mowiac szczerze problemu - budowa bezsensownej konstrukcji po to zeby znajomi sie dorobili - warto taki kontrakt zerwac dla zasady (moim zdaniem oczywiscie).

(przewiduje ze odpowiedz bedzie taka ze likwiduje sie w ten sposob miejsca pracy - jak przy Keystone Pipeline :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, PiciuK said:

Czytasz tylko nagłówki, czy coś więcej?

"The latest official estimate from the Social Security Administration shows that just 79% of promised benefits will be payable in 2035 due to depletion of its trust funds."

A Ty czytasz moje odpowiedzi ? Bo piszesz zupelnie od rzeczy. Social Security jest underfunded od lat, ktos do niego musi dorzucic i zadna administracja nie chce bo pieniacze tacy jak Ty od razu beda plakac ze mu pieniadze zabieraja. Alternatywa jest taka ze pozniej bedzie plakal ze czek za maly dostal... Wiec nie ma co sie szczekac przejmowac specjalnie.

A fiksacja prawej strony w kwestii toalet to dla mnie niepojete zjawisko, musicie sie wszyscy gleboko zastanowic nad swoja seksualnosci bo jakies podloze tego musi byc. Serio, od tego sa specjalisci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw - rozmawiamy o rzeczach ktore sie nie wydarzyly. "Could". OMG, the world will end. 

Ta retoryka mnie rozwala, chiny, wysokie ceny, droga benzyna, przyslowiowy koniec swiata. Jprdl.

3 minutes ago, PiciuK said:

Ta administracja ma pieniędzy jak lodu, na pstryknięcie palcami. właśnie formuje się kolumna, którą Biden i jego apologeci przyjmą z otwartymi rękoma...

Jak poprzednia zmniejszyla dochody z podatkow od korporacji (czyli formalnie je oddala) czy wywala kase na bezuzyteczne kawalki plotu, to nie przeszkadzalo ?

To Wasze zachowanie to absolutna klasyka gatunku. W roz*****nia kasy na kompletnie idiotyczne rzeczy robi sie fiskalny konserwatyzm w jakies 3 minuty ktore zajmuje zaprzysiezenie nowego prezydenta.

Hahahahahaha. Od dawna wiadomo ze prawa strona to absolutnie mistrzowie swiata w hipokryzji. Jezeli dostales stimulus check (ja nie dostalem, nie nalezal mi sie), to czyj podpis na nim widnial ? :)

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat
  • Jackie odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...