Skocz do zawartości

LOT do USA bez PCRa


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Jackie napisał:

Proszę założyć osobny wątek anty-szczepionkowy. W tym wątku i każdym innym każdy taki post będzie usuwany i autor dostanie ostrzeżenie.

Dlaczego? Przecież każdy ma prawo do wypowiedzi co o tym myśli. No chyba że boicie się opini osób które źle mówią o tych waszych eksperymentalnych szczepionkach..? https://www.o2.pl/informacje/pentagon-pokazal-implant-moze-pomoc-w-walce-z-covid-19-6628174823672640a i macie te swoje czipy które są rzekomą teoria spiskową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minutes ago, Robert1992 said:

Dlaczego? Przecież każdy ma prawo do wypowiedzi co o tym myśli. No chyba że boicie się opini osób które źle mówią o tych waszych eksperymentalnych szczepionkach..? 

Kazdy ma prawo do wypowiedzi, ale administracja forum ma tez prawo regulowac tresci na swoim forum. ;) Jakby ktos mial ochote szukac teorii na temat szczepionek, to tego dziadostwa jest juz w internecie wystarczajaco duzo. Poza tym, nikt ci nie powiedzial, ze nie mozesz pisac swoich opini o szczepionkach. Ale zaloz osobny watek.

Wedlug mnie, ten temat powinien byc przeznaczony do informacji na temat wymagan co do lotow. Szczegolnie, ze te regulanie zmieniaja sie teraz dosc czesto. Anty-vax moga sie nie zgadzac z wymaganiami, ale koniec koncow kazda organizacja moze sobie robic co chce. Nie chcesz, to nie lataj liniami lotniczymi ktore wymagaja testow/szczepionek. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Robert1992 said:

Dlaczego? Przecież każdy ma prawo do wypowiedzi co o tym myśli. No chyba że boicie się opini osób które źle mówią o tych waszych eksperymentalnych szczepionkach..? https://www.o2.pl/informacje/pentagon-pokazal-implant-moze-pomoc-w-walce-z-covid-19-6628174823672640a i macie te swoje czipy które są rzekomą teoria spiskową 

Tak - bylo o nim wczoraj w 60 minutes - chyba jednym z najbardziej renomowanych programow reporterskich w US. Proponuje obejrzec program i dopiero pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, to ja tak na zmianę tematu ;)

 Polecam sprawdzać restrykcje odnośnie wlotu do USA na stronie Lufthansy (podaje się lotnisko wylotu i docelowe), znacznie ułatwia to określenie jakie testy (i papiery) są konieczne

 

PS. zazdroszczę ludziom, którzy są na stałe w USA aktualnie, byłam na Wielkanoc, powiedzmy, że namiastka normalności i miła odmiana od restrykcji w EU. Człowiek może się normalnie przejść do sklepu i restauracji, marzenie! U mnie (DE) właśnie zamknęli wszystko z powrotem, otwarte są tylko drogerie, spożywczei apteki, nawet księgarnie pozamykali :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...