Skocz do zawartości

Już można latać do PL na amerykańskim paszporcie!


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ilon said:

A kiedy obywatele polski beda mogli wleciec do USA bez kwarantanny??

Rozmawialam ze znajoma ktorej siostra pracuje w departamencie stanu. Podobno Europejczycy beda mogli wleciec "lada chwila" - rzad sledzi dane i ilosci ludzi chorych/szczepionych. Maja jakis wzor matematyczny. Rzekomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, katlia said:

Rozmawialam ze znajoma ktorej siostra pracuje w departamencie stanu. Podobno Europejczycy beda mogli wleciec "lada chwila" - rzad sledzi dane i ilosci ludzi chorych/szczepionych. Maja jakis wzor matematyczny. Rzekomo. 

Oby, oby, bardzo bym chciała odwiedzić mojego partnera pod koniec sierpnia, a wyprawa połączona z dodatkowym 14 dniowym pobytem poza Schengen to jednak duże obciążenie (przeszłam przez to w marcu…).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Zuza007 said:

Oby, oby, bardzo bym chciała odwiedzić mojego partnera pod koniec sierpnia, a wyprawa połączona z dodatkowym 14 dniowym pobytem poza Schengen to jednak duże obciążenie (przeszłam przez to w marcu…).

Trzymam kciuki... i jednak mam nadzieje ze jeszcze przed sierpniem zmienia przepisy. Sama spedzilam 14 dni w kwaratannie kiedy wprowadzilam mame do domu dla seniorow w Kaliforni. Bylo OK, ale nie chce tego powtorzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...