Skocz do zawartości

Rodzina pragnąca wyemigrować


Ola48

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
48 minut temu, foladdd napisał:

W teorii wszystko pięknie (chcę po te 20$ jednak), a życie życiem. Dla tych ludzi po prostu nie będzie tu pracy, bo pracy tyle nie ma. 

Zgadzam się (ktoś tu już pisał), ciężar pieniążkowy spadnie na PL, budżet się załamie. 

Przeciez Glapinski z calym chorem twierdza ze sytuacja gospodarcza Polski jest kwitnaca i mamy "nieprzebrane zasoby gotowki", koniec cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, mcpear said:

Tak - ustawa mówi wyraźnie - pomagamy tylko tym Ukraińcom, co przekroczyli bezpośrednio granicę pomiędzy Ukrainą i Polską. To jest pierwszy artykuł i pierwszy punkt tej Ustawy

Ewidentnie nie załapałeś. A był to tylko sarkazm z mojej strony. Bo Ukraińców można traktować z cala surowością prawa, ale tych kolorowych z granicy bialoruskiej juz nie...bo rasizm. Rzygac sie chce od tego kreteńskiego PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, RobertNYc said:

Ewidentnie nie załapałeś. A był to tylko sarkazm z mojej strony. Bo Ukraińców można traktować z cala surowością prawa, ale tych kolorowych z granicy bialoruskiej juz nie...bo rasizm. Rzygac sie chce od tego kreteńskiego PC.

Ja widze cos tu "kretenskiego" ale akurat nie PC... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mcpear napisał:

Ja im poradziłem sprawdzić czy można pojechać na granicę i zrobić "flagpolling", czyli przejść na stronę Ukraińską i natychmiast wrócić do Polski tym razem jako uchodźca przekraczający bezpośrednio Polską granicę z Ukrainy.

Można. Sprawdzone.

Ale mają zmienić ustawę i wykreślić słowo "bezpośrednio", żeby nie trzeba było robić takich fikołków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...