Skocz do zawartości

Sponsorowanie GC przez firmę a zmiana stanowiska


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedzialam się więcej szczegółów… Pracownik ten jest na L1A i ze względu na PERM prawnik mówi ze mam zapomnieć i poczekać na ten GC. Jako ze proces polega niejako na udowadnianiu jak to żadnego obywatela usa na to stanowisko z takimi właśnie specyficznymi wymaganiami znaleźć nie można mimo wielu prób… także no cóż. Szukam już innej osoby bo nie mogę mieć teamu bez lidera przez pół roku czy więcej. Bardzo szkoda - on chciał to stanowisko, ja chciałam jego no ale cóż - GC ma swą cenę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/15/2022 at 11:27 AM, MeganMarkle said:

Dowiedzialam się więcej szczegółów… Pracownik ten jest na L1A i ze względu na PERM prawnik mówi ze mam zapomnieć i poczekać na ten GC.

Teraz dopiero zauważyłem, zaleta L1A jest to ze robisz EB1c które nie wymaga PERM. Jeśli robią PERM to może się boja ze E1Bc nie przejdzie i robią w innej kategorii. Jeśli się boja a on pracuje na tym stanowisku z takimi wymaganiami to pewnie nie powinien mieć L1A. Jak nie powinien mieć L1A to USCIS może mu ja cofnąć jak się będą przyglądać sprawie jeszcze raz. Generalnie coś tam jest nie tak.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/22/2022 at 1:33 AM, vlade said:

Teraz dopiero zauważyłem, zaleta L1A jest to ze robisz EB1c które nie wymaga PERM. Jeśli robią PERM to może się boja ze E1Bc nie przejdzie i robią w innej kategorii. Jeśli się boja a on pracuje na tym stanowisku z takimi wymaganiami to pewnie nie powinien mieć L1A. Jak nie powinien mieć L1A to USCIS może mu ja cofnąć jak się będą przyglądać sprawie jeszcze raz. Generalnie coś tam jest nie tak.

Tez takie mam wrażenie ze coś śmierdzi ale już się nie wtrącam. Poradzę sobie bez niego a jak już dostanie to GC kiedyś to się wtedy zobaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...