Skocz do zawartości

DV 2024 - wylosowany / nie wylosowany


DV-2024 Wylosowany / Nie wylosowany  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2024 ?



Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, kislawa said:

Ja nie wiem o ci chodzi ale kopiuje dane z potwierdzeń zgłoszenia i zarówno niej wniosek jak j mojej żony dostaje błąd ze podane dane są nieprawidłowe…

Moze to byc jakis blad systemu i warto sprawdzic troche pozniej. Moglo tez sie zdarzyc, ze zgloszenie nie przeszlo weryfikacji (zle zdjecie itd). Niewiele wiadomo co sie wtedy dzieje. Papierowe zgloszenia ladowaly w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Telesfor said:

Moze to byc jakis blad systemu i warto sprawdzic troche pozniej. Moglo tez sie zdarzyc, ze zgloszenie nie przeszlo weryfikacji (zle zdjecie itd). Niewiele wiadomo co sie wtedy dzieje. Papierowe zgloszenia ladowaly w koszu.

HNBS sie dzieje. Nie ma takiej opcji, ze zgloszenie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, kislawa said:

Ja nie wiem o ci chodzi ale kopiuje dane z potwierdzeń zgłoszenia i zarówno niej wniosek jak j mojej żony dostaje błąd ze podane dane są nieprawidłowe…

edit: uprzedzam że sprawdzałem również 0 i O ale tak jak mówię, kopiuje to bezpośrednio z zapisanej strony. Jak wpisałem dane w forgot confirmation number to tez niestety mam info ze not found….

Na pewno kopiujesz zgloszenie z wlasciwego roku (confirmation number powinnien sie zaczynac od 2024...)? Przy kopiowaniu upewnij sie, ze nie ma leading/trailing spaces. Podobnie przy nazwisku i dacie urodzenia. Zobacz czy tam nie ma bledu.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Martt said:

Mam takie pytanie do osób ktore od dluzszego czasu biorą udział w loterii, po tylu latach gdyby Was wylosowali to rzucilibyście wszystko i wyjechali czy to raczej bardziej z nawyku branie udziału?

Nie mysleliscie o innym sposobie na wyjazd?  

 

 

My mieszkamy w Kanadzie wiec z oczywistych wzgledow taka przeprowadzka nie bylaby trudna, gdybysmy byli w Europie to chyba bysmy nie startowali po tylu latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Martt napisał:

Mam takie pytanie do osób ktore od dluzszego czasu biorą udział w loterii, po tylu latach gdyby Was wylosowali to rzucilibyście wszystko i wyjechali czy to raczej bardziej z nawyku branie udziału?

Nie mysleliscie o innym sposobie na wyjazd?  

 

 

Szczerze gdybym wiedział ,że istnieje coś takiego jak ,,biały paszport" to dużo wcześniej bym zaczął startowanie w tej loterii -prawdopodobnie właśnie w okolicach 2012/2013 roku - jeszcze będąc na studiach  .Bo przez wiele lat nie startowałem bo ktoś mnie głupot naopowiadał ,ze to jest tak ,że wylosowują Cię i musisz się szybciutko zmywać z Polski. Dopiero to forum uświadomiło mnie ,że po pierwsze najpierw muszą Cię wylosować :D,  a sam widzisz ile osób losują :D . Druga sprawa jak Cię wylosują to min. jakieś pół roku oczekiwania na rozmowę w ambasadzie , potem masz kolejne pół roku na wylot + potem masz możliwość wystąpienia o biały paszport. Więc w sumie robi ci się jakieś 2 lata od wylosowania na zamknięcie wszystkiego. Dla mnie jest to to bardzo długo.  Nie przeczę ,że człowiek coraz starszy i coraz bardziej nie widzi siebie zagranica zaczynającego od zera . Ale moje dotychczasowe życie wygląda tak jak sinusoida , jednego roku bym nie wyleciał bo mam dobrą pracę i żadna Ameryka nie jest mnie potrzebna, w drugim chce to wszystko rzucić i jak najdalej stąd wyjechać i nic mnie nie trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Xarthisius napisał:

Na pewno kopiujesz zgloszenie z wlasciwego roku (confirmation number powinnien sie zaczynac od 2024...)? Przy kopiowaniu upewnij sie, ze nie ma leading/trailing spaces. Podobnie przy nazwisku i dacie urodzenia. Zobacz czy tam nie ma bledu.

Tak, wszystko kopiowane z dobrego, natomiast dzisiaj już zadziałało jak trzeba, więc widocznie jakiś błąd systemu. 

2xHNBS

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz 7, 10?

Tradycyjnie 2x HNBS, żal jak zwykle jest ;), ale na drugą nóżkę budjemy z mężem startup, kto wie może tak da radę?

Gratuluję i zazdraszaczam srogo wszystkim wygranym, a za całą resztę trzymamy kciuki, do zobaczenia za rok 

Edytowane przez Valaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...