Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem z chase-u oferte upgrade the chase prestige credit card. Czy warto w to sie "bawic"? Oczywiscie pisza ze jestem zakceptowany, ale wiadomo jak to bywa szczegolnie ze jest to dodatkowy jakgdyby serwis do karty, wiec daja pewnie kazdemu. Czy warte jest to oplat, tzn czy wplywan na historie kredytowa, zwiekszenie limitu na karcie? Jak zwykle pytanie do ciebie kubakj, w dodatku jestes obeznany z chase-em. Kolejny raz z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dostalem z chase-u oferte  upgrade the chase prestige credit card. Czy warto w to sie "bawic"?  Oczywiscie pisza ze jestem zakceptowany, ale wiadomo jak to bywa szczegolnie ze jest to dodatkowy jakgdyby serwis do karty, wiec daja pewnie kazdemu. Czy warte jest to oplat, tzn czy wplywan na historie kredytowa, zwiekszenie limitu na karcie? Jak zwykle pytanie do ciebie kubakj, w dodatku jestes obeznany z chase-em. Kolejny raz z gory dzieki za odpowiedz.

Upgrade do innej karty z wiekszym limitem? Oczywiscie zwiekszy score! Wiekszy limit = wiekszy score. Wydadza ci karte z tym samym nr co poprzednia, tylko inny plastik i inne reguly do karty beda obowiazywac. Jesli karta za darmo, to bierz.

Jesli to jakis serwis do karty, co niby polepsza historie kredytowa, to nie bierz, nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank of America rozpoczal wydawanie kart dla osob bedacych w USA nielegalnie oraz dla osob bez SSN.

Wystarczy posiadac konto przez 3 miesiace w Bank of America i mozna zlozyc wniosek o karte. Zostanie wydana karta Visa/MasterCard/American Express do wyboru. Limit na karcie to srednie wplywy na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
mam pytanie - czy sprawdzanie co miesiąc credit score w każdej agencji "zżera" punkty?

Nie. Mozesz sprawdzac codziennie swoj raport, wtedy nawet po pewnym czasie usuna ci sie twoje hard inq (tylko EQ i TU), chyba, ze przecholujesz i zrobisz split file, wiec score podwyzszy sie, ale to juz wyzsza szkola jazdy. Kazde sprawdzenie raportu czy soru to soft inq i on nie wplywa na twoj score.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie score z dwóch bereau, ale mam problem z trzecim - Equifax. Jest tam do kupienia coś takiego jak Score Power, w którym jest score z Equifax + FICO score (co to za score?), nie ma możliwości kupienia tylko Equfax score (przynajmniej ja nie widzę) i za każdym razem gdy próbuję kupić ww score pokazuje mi alert:

While we were able to access your Equifax Credit Report™, we are unable to deliver your FICO® credit score at this time. Your will not be charged for this order.

Próbowałem pobrać dla mojej mamy, która ma trochę bogatszą historię i też to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie score z dwóch bereau, ale mam problem z trzecim - Equifax. Jest tam do kupienia coś takiego jak Score Power, w którym jest score z Equifax + FICO score (co to za score?), nie ma możliwości kupienia tylko Equfax score (przynajmniej ja nie widzę) i za każdym razem gdy próbuję kupić ww score pokazuje mi alert:
While we were able to access your Equifax Credit Report™, we are unable to deliver your FICO® credit score at this time. Your will not be charged for this order.

Próbowałem pobrać dla mojej mamy, która ma trochę bogatszą historię i też to samo.

Jedyny prawdziwy score jest z myfico.com! Wtedy mozesz kupic ze wszystkich biur i to prawdziwy score FICO. Jak kupisz ze strony EX/EQ/TU to FAKO score czyli score z [beeep] wziety i nie masz co sie nim przejmowac, bo on nie jest prawdziwym scorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

co się dzieje jeżeli skorzystamy z annualcreditreport.com więcej niż raz w roku? sprówowałem czy można (z raportem z experian) i okazało się, że można....

To zalezy z jakiego stanu jestes i ile razy mozesz wziac raport, ale sa tzw backdoor i mozna uzyskac raport z agencji wiecej niz raz, mozna w sumie prawie codziennie. Ja znam backdoor na wszystkie 3 agencje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...