Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy warto korzystac z czegos takiego?

http://www.eloan.com/s/show/cms_sample_sco...Pg&user=&mcode=

30 $ rocznie tyle ze oni nie korzytsaja z glownych agencji raportujacych. Takze troche mija sie z celem sledzenie swojej histori na podstawie tych danych, podczas gdy twoja zdolnosc kredytowa jest wyznaczana na podstawie innych danych.

Glowne agencje biora 10$ tyle ze miesiecznie.

Czy warto korzystac z ofert dodatkowych do kart, w ofertach pisza ze pomagaja zwiekszyc limit na karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto korzystac z czegos takiego?

http://www.eloan.com/s/show/cms_sample_sco...Pg&user=&mcode=

30 $ rocznie tyle ze oni nie korzytsaja z glownych agencji raportujacych. Takze troche mija sie z celem sledzenie swojej histori na podstawie tych danych, podczas gdy twoja zdolnosc kredytowa jest wyznaczana na podstawie innych danych.

Glowne agencje biora 10$ tyle ze miesiecznie.

Czy warto korzystac z ofert dodatkowych do kart, w ofertach pisza ze pomagaja zwiekszyc limit na karcie.

Link is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 miesiecy mialem Secured Credit Card w Bank of America. Jakies 3 tygodnie temu dostalem odpowiedz od banku ze karta zostala zamianiona na regularna karte kredytowa. Ciagle czekam na check z depozytem na $500. Teraz chcialbym starac sie o inne karty kredytowe (MasterCard lub American Express). Czy myslicie ze moje aplikacje zostana odrzucone? W jakich bankach najlepiej (najpewniej) sprobowac? Czy wogole jest sens juz probowac czy moze lepiej zrobic "jakas" historie na regularnej karcie a dopiero potem (po kilku miesiacach) probowac w innych bankach...?

Dzieki na odpowiedz!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 miesiecy mialem Secured Credit Card w Bank of America. Jakies 3 tygodnie temu dostalem odpowiedz od banku ze karta zostala zamianiona na regularna karte kredytowa. Ciagle czekam na check z depozytem na $500. Teraz chcialbym starac sie o inne karty kredytowe (MasterCard lub American Express). Czy myslicie ze moje aplikacje zostana odrzucone? W jakich bankach najlepiej (najpewniej) sprobowac? Czy wogole jest sens juz probowac czy moze lepiej zrobic "jakas" historie na regularnej karcie a dopiero potem (po kilku miesiacach) probowac w innych bankach...?

Dzieki na odpowiedz!

Pozdrawiam

Bank of America zawsze tak robi po 9 miesiacach, jak masz dobra historie konta. Te 500$ moze wyslac czekiem lub zrobic jako deposyt na koncie, czyli w efekcie masz limit 1000$, z czego po wykozystaniu tych 500$ nie musisz ich juz oddawac.

Sproboj Amex Blue oraz jakas karte Citi lub Chase. Discover nie proboj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do kogos z was. Otoz moja zona jest ze mna w USA ale niestety jej status nie pozwala jej na uzyskanie SSN. Wyrobila sobie za to ITIN. I moje pytanie brzmi: jak najlepiej byloby dla niej rozpoczac historie kredytowa? Dopisac ja do moich kont (poki co Bank of America i CapitalOne) czy moze lepiej byloby aby sama niezaleznie starala sie o karte kredytowa? Wiem ze sa juz banki ktore oferuja SCC dla osob z ITIN'em...

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogos z was. Otoz moja zona jest ze mna w USA ale niestety jej status nie pozwala jej na uzyskanie SSN. Wyrobila sobie za to ITIN. I moje pytanie brzmi: jak najlepiej byloby dla niej rozpoczac historie kredytowa? Dopisac ja do moich kont (poki co Bank of America i CapitalOne) czy moze lepiej byloby aby sama niezaleznie starala sie o karte kredytowa? Wiem ze sa juz banki ktore oferuja SCC dla osob z ITIN'em...

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie sugestie!

Dopisz ja do swoich kont i podaj ITIN. Dopisza ja do raportow kredytowych. Mozesz tez jej wyrobic karte kredytowa zabezpieczona na ITIN w BoA.

Po 3 miesiacach mozesz smialo aplikowac o karte kredytowa niezabezpieczona w Citibank, CapitalOne, HSBC oraz Household.

To jest z wlasnego doswiadczenia. Te karty dostala kobieta bez SSN, na ITIN. Limity:

capitalone 1000$

hsbc 1000$

household 300$

bank of america secured 300$.

+ dopisane karty jako authorised user.

Do tego dali abonament w Cingular bez zadnego depozytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...