Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie rozumiem o co chodzi z nr raportu.

Teraz jak probuje sprawdzic moj kredyt to podaja mi ze w danym roku sprawdzalem juz za darmo kredyt i musze placic za sprawdzenie.

Moj kredyt sprawdzal gosciu od pozyczek na dom ale to bylo platne a sam sprawdzalem moze w czerwcu tamtego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z nr raportu.

Teraz jak probuje sprawdzic moj kredyt to podaja mi ze w danym roku sprawdzalem juz za darmo kredyt i musze placic za sprawdzenie.

Moj kredyt sprawdzal gosciu od pozyczek na dom ale to bylo platne a sam sprawdzalem moze w czerwcu tamtego roku

No to do czerwca 2007r nie mozesz wygenerowac darmowego raportu! Chyba, ze zaplacisz lub zlozyc podanie o jakis kredyt i go nie dostaniesz.

Nr raportu, to nr wewnetrzy twoj w kazdym z biur informacji kredytowej. Na kazdym raporcie jest nr danego raportu. Jest on potrzebny. Poszukaj na starym raporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczekalem 3 miesiace i dostalem platynke z bank of america. Dali mi na start 500 dolarow. Jakie macie propozycje wydania pierwszych pieniedzy z kredytu? Myslalem zeby kupic sobie nowego laptopa, ale on kosztuje okolo $900. Co robic w takiej sytuacji?

Moj pomysl - zebrac wszystkie pytania z odpowiedziami stad i dac je do FAQ albo po prostu wydac ksiazke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczekalem 3 miesiace i dostalem platynke z bank of america. Dali mi na start 500 dolarow. Jakie macie propozycje wydania pierwszych pieniedzy z kredytu? Myslalem zeby kupic sobie nowego laptopa, ale on kosztuje okolo $900. Co robic w takiej sytuacji?

Moj pomysl - zebrac wszystkie pytania z odpowiedziami stad i dac je do FAQ albo po prostu wydac ksiazke :)

Poczekaj miesiac, idz do CompUSA czy BestBuy i tam na miejscu zaaplikuj o karte sklepowa (ją łatwo dostac) i moze dadza Ci maly limit do $500 i wtedy przy pomocy 2 kart kupic sobie jakies cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może dlaczego na raporcie pytań (hard inquiries) znajdują się też takie, o które się nie prosiłem? Np. bank, w którym mam auto loan 2 miesiące temu sprawdzał sobie mój raport nie wiadomo po co)... Przecież jeżeli nie proszę o to, powinno być to soft inquiry (tak mi się wydaje)..

co myślisz o stronie prbc.com. Czy jest jakiś sens się w to bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może dlaczego na raporcie pytań (hard inquiries) znajdują się też takie, o które się nie prosiłem? Np. bank, w którym mam auto loan 2 miesiące temu sprawdzał sobie mój raport nie wiadomo po co)... Przecież jeżeli nie proszę o to, powinno być to soft inquiry (tak mi się wydaje)..

co myślisz o stronie prbc.com. Czy jest jakiś sens się w to bawić?

Maja zgode, wiec oficjalnie moga to zrobic nawet jako hard. Zloz do nich dispute o te zapytanie, moze zdejma go z raportu.

PRBC - to nie buduje historii kredytowej, to jest taka sciema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzien dobroci :)

Dla wszystkich za darmo z TransUnion:

- rok nielimitowanego sprawdzania aktualnych raportow kredytowych (co 24h,1s mozna wygenerowac nowy sobie)

- roczny monitoring twojego raportu, wiec jak cos bedzie nie tak, to odrazu powiadomionym sie bedzie.

- roczne ubezpieczenie do kwoty 25 tys $ od kradziezy tozsamosci.

adres www: www.TrueCredit.com/code

kod: CNAA DHSC WHXB YWDB

jak ktos ma juz konto w TransUnion lub TrueCredit, bo kiedys raport generowal, to trzeba sie przez te konto zalogowac.

Nie trzeba podawac nr karty kredytowej. Dostep odrazu.

Oferta ograniczona, wiec predko prosze sie zapisywac ;)

Jest tez darmowy score od TransUnion i wiele wiece :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzien dobroci :)

Dla wszystkich za darmo z TransUnion:

- rok nielimitowanego sprawdzania aktualnych raportow kredytowych (co 24h,1s mozna wygenerowac nowy sobie)

- roczny monitoring twojego raportu, wiec jak cos bedzie nie tak, to odrazu powiadomionym sie bedzie.

- roczne ubezpieczenie do kwoty 25 tys $ od kradziezy tozsamosci.

adres www: www.TrueCredit.com/code

kod: CNAA DHSC WHXB YWDB

jak ktos ma juz konto w TransUnion lub TrueCredit, bo kiedys raport generowal, to trzeba sie przez te konto zalogowac.

Nie trzeba podawac nr karty kredytowej. Dostep odrazu.

Oferta ograniczona, wiec predko prosze sie zapisywac ;)

Jest tez darmowy score od TransUnion i wiele wiece :P

Dzieki ogromne! Wlasnie skorzystalem;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzien dobroci :)

Dla wszystkich za darmo z TransUnion:

- rok nielimitowanego sprawdzania aktualnych raportow kredytowych (co 24h,1s mozna wygenerowac nowy sobie)

- roczny monitoring twojego raportu, wiec jak cos bedzie nie tak, to odrazu powiadomionym sie bedzie.

- roczne ubezpieczenie do kwoty 25 tys $ od kradziezy tozsamosci.

kubakj

A to jest rok nielimitowany czy "30 days free trial"? Bo czytajac service agreement mozna sie pogubic? A roznica jest istotna.

Krysia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...