Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...
Co to jest karta typu charge?

Karta ktora trzeba splacac w calosci, nie mozna trzymac kredytu. Robisz transakcje przez miesiac, a potem splacasz wszystko w 100% bez wyjatku.

Sa to karty AMEX Green, Gold, Platinum, Optima, DinnersCard. Amex wydaje tez credit cards i te bym wybieral.

Do tego karty Charge nie daja na raporcie limitu karty, co zaniza score.

Czy w takim razie AMEX z Costco to jest karta typu charge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, mam pytanie. Posiadam aktualnie 3 auta na kredycie, wszystkie na 12%. Moje obecne skory to: Equifax: 678, Experian: 684 i TranUnion: 689. Co miesiąc przybywa mi kilka punkcików. Chcę przefinansować wszystkie auta na mniejszy procent. Pytanie: Ile potrzebuję punktów i do jakiego banku się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam wszystkich.

Mam nadzieje, ze cos mi podpowiecie. Mam score 736. Jedna karta kredytowa z limitem 1250 i kilka sklepowych. Poleccie mi jakis bank, w ktorym na dobrych warunkach moge liczyc na kredyt lub pozyczke w wysokosci 3000-4000 $. Czy to wogole mozliwe dostac tak z kosmosu wysoki kredyt? Na jednej z kart sklepowych (Value City) mam limi 2500 $. Mam jakies szanse?

Plus, co sadzicie o Oak Trust Credit Union? Albo o kartach kredytowych/pozyczkach w banku 5/3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .przejde do rzeczy ;Jestem w Usa od niedawna legalnie ,mam pozwolenie na prace i zamierzam otwoorzyc wlasny bisnes .Kupilam juz samochod na kredyt ,ktory udzielil mi bank studencki pod zastaw moich pieniedzy .

dziala to tak ,ze ile splace tyle mi oddadza .bez sensu ???nie ,bo rozpoczelam budowe historii kredytowej na wieksza sume ,nie zaczynajac od kart sklepowych ale to potrwa jakis czas zanim zbuduje zaufanie bankow.

Moje pytanie jest takie :czy jest mozliwosc otrzymania kredytu na bisnes i jakie warunki trzeba spelnic ,problem w tym ,ze nigdzie jeszcze w usa nie pracowalam i moja karta jest czysta .

W tym banku ,w ktorym dostalam "kredyt"na samochod ,moga mi dac kredyt biznesowy ,ale musze przedstawic wykaz podatkow za ostattnie 2 lata ale jak ?jak jeszcze nie pracowalam?

ja dopiero chce zaczac prace na wlasny rachunek .

czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka pozyczke? PErsonal loan, car loan czy Bog wie jaka? Karte kredytowa z takim limitem? Z takim score masz sznase, ale to tez zalezy co masz w swoim raporcie, bo majac taki score mozesz miec od cholery tez collection, bankructwo, judgements i nikt ci nie da.

Zaaplikuj, a dowiesz sie. Sproboj Hooterscard.com Daja duze limity.

Witam .przejde do rzeczy ;Jestem w Usa od niedawna legalnie ,mam pozwolenie na prace i zamierzam otwoorzyc wlasny bisnes .Kupilam juz samochod na kredyt ,ktory udzielil mi bank studencki pod zastaw moich pieniedzy .

dziala to tak ,ze ile splace tyle mi oddadza .bez sensu ???nie ,bo rozpoczelam budowe historii kredytowej na wieksza sume ,nie zaczynajac od kart sklepowych ale to potrwa jakis czas zanim zbuduje zaufanie bankow.

Moje pytanie jest takie :czy jest mozliwosc otrzymania kredytu na bisnes i jakie warunki trzeba spelnic ,problem w tym ,ze nigdzie jeszcze w usa nie pracowalam i moja karta jest czysta .

W tym banku ,w ktorym dostalam "kredyt"na samochod ,moga mi dac kredyt biznesowy ,ale musze przedstawic wykaz podatkow za ostattnie 2 lata ale jak ?jak jeszcze nie pracowalam?

ja dopiero chce zaczac prace na wlasny rachunek .

czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji?

Z sensem. Tzw secured loan. Dzieki temu wyrabiasz sobie historie kredytowa. Ale wiecznie tak nie bedziesz miec. Gora 12 miesiecy i juz nie musisz tak sie dawac cyckach.

Kredyt na wlasny biznes? Jaki typ biznesu? Jesli chcesz kredyt jako PG (personal guarantee), to kredyt jest na twoje nazwisko, nie firmy i dadza tak samo jak prywatny kredyt dla osoby fizycznej, bo ty za niego odpowiadasz.

Jesli chcesz bez PB, to juz nie masz co liczyc. Biznes minimum 2 lata musisz miec, aby wogole zaczeli z toba rozmawiac. I do tego fura papierkow i jeszcze jedno najwazniejsze - jakie nieruchomosci ma firma na zastaw :)

Bez kasy nie masz co zaczynac, chyba, ze maly biznes. Wielkiego nie rozkrecisz. Stanowe i federalne loans maja wysokie wymagania i nie daja chetnie.

Idz do pracy, zaoszczedz kasy przez 2 lata, wyrob rozliczenia i raporty. Zaloz firme od razu teraz, dzialaj powoli nie inwestujac duzo. Po 2 latach dopiero rozkrec biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kase mam ,chodzi o to ze pomimo ze mam kase w banku ,bank chce zebym pracowala i miala dochod ,ale ja wlasnie chce pracowac poprzez otworzenie wlasnego sklepu,i tu jest problem .

moze jest jakis punkt rozpoczecia tej sprawy?

no na przyklad jakas organizacja dla poczatkujacych ?

to nie problem wziasc pieniadze z konta i wszystko pokupowac i zaczac biznes .

ja moge dac pod zastaw kase ,ale operowac pozyczona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dadza Ci pozyczki, ani kredytu na firme bez zabezpieczenia na nieruchomosci. Moga dac tylko ci pozyczke personalna, ktora jest na ciebie, a nie na firme i wtedy dopiero mozesz te kase wylozyc na co chcesz. Nie licz na niewiadomo jakie pieniadze. Trzeba miec zabezpieczenie w postaci nieruchomosci. Biznes nowy to dla bankow przeklenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...