Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
można z tego korzystać nawet codziennie? Może masz jeszcze jakiś backdoor na score?

Z TU raz na 30 dni, z EQ tez chyba raz na 30 dni, EX codziennie.

Na score nie ma rady. Chyba, ze masz karte kredytowa z Providian lub Washington Mutual (firmy polaczone teraz), to daja darmowy FICO score z TU.

i jedyne prawdziwe sa z myfico.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TU raz na 30 dni, z EQ tez chyba raz na 30 dni, EX codziennie.  

Na score nie ma rady. Chyba, ze masz karte kredytowa z Providian lub Washington Mutual (firmy polaczone teraz), to daja darmowy FICO score z TU.

i jedyne prawdziwe sa z myfico.com

Wlasnie niedawno otrzymalem oferte kredytowa z tego Banku (Washington Mutual)... czy warto w to wchodzic?

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TU raz na 30 dni, z EQ tez chyba raz na 30 dni, EX codziennie.  

Na score nie ma rady. Chyba, ze masz karte kredytowa z Providian lub Washington Mutual (firmy polaczone teraz), to daja darmowy FICO score z TU.

i jedyne prawdziwe sa z myfico.com

Wlasnie niedawno otrzymalem oferte kredytowa z tego Banku (Washington Mutual)... czy warto w to wchodzic?

Dzieki!

Oczywiscie, jeden z najlepszych wystawcow kart kredytowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto starac sie o karte american express? Chyba pisales kiedys ze posiadanie kart od roznych wystawcow dobrze robi dla punktacji.

oby to byla karta kredytowa, a nie charge.

Co to jest karta typu charge?

Karta ktora trzeba splacac w calosci, nie mozna trzymac kredytu. Robisz transakcje przez miesiac, a potem splacasz wszystko w 100% bez wyjatku.

Sa to karty AMEX Green, Gold, Platinum, Optima, DinnersCard. Amex wydaje tez credit cards i te bym wybieral.

Do tego karty Charge nie daja na raporcie limitu karty, co zaniza score.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można z tego korzystać nawet codziennie? Może masz jeszcze jakiś backdoor na score?

Jest w sumie jeden provider darmowego scoru, ale to jest fako score, a nie fico, wec w sumie nie jest idealny, ale mozna sprawdzic na stronie link

Trzeba zlaozyc konto, ale nie wiaze sie to z zadnym podawaniem karty kredytowej czy jakiegos okresu testowego. Mozna tylko raz za darmo dostac score.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Czesc. przepraszam ze odgrzebuje stary watek ale mam takie pytanie. Czy moj pracodawca moze pomoc mi w otrzymaniu karty kredytowej to znaczy chodzi mi o to czy jest mozliwe dopisanie mnie do jego historii kredytowej jako authorized user? Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...