Skocz do zawartości

Podróżnicza Potem F1


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że kompletnie nic to nie mogą zasponsorować :) ale to może inaczej o trudnej sytuacji materialnej :) $30.000 na ulicy nie leży ;> darmowy domek tez nie... tylko ja tak sb powiedziałem 30k, może więcej zależeć będzie od mojej obecnej sytuacji jak trzeba będzie to będzie można coś dorzucić

Nawet jeśli $50.000 to i tak byłoby warto, całe szczęście że naturalizacji można już po 3 latach się poddać :) ale jak ktoś mi na forum napisał, na początek muszę załatwić jedno żeby brać się za drugie, nie ma nawet mowy o tym dopóki nie pójdę do HS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem dobrze o tym, wszystko będzie, wspólne rachunki zdj itd. To mam W MIARE ogarnięte :) wiele ludzi tak zrobiło i to ze skutkiem pozytywnym, ale powtórzę po raz 100000000 na początek muszę udać się do HS jako uczeń, wtedy można kombinować, a widzę że dotarcie do oficjalnego zapisania mnie na listę będzie drogą przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mowię tu o bezdomnych wszystko ma swoje granice :) hehe, wiem że jest to do zrobienia

Ja koncze swoj udzial tutaj, tylko powiem tyle - po pierwsze dorosnij - Twoje plany nie maja zadnego sensu, w US bedac praktycznie nikim bedziesz mial tak samo syfiaste zycie jak w Polsce albo i gorsze. Majac niecale 17 lat jestes jeszcze dzieciakiem ktory najbardziej podjaranym jest tym ze bedzie mogl tam prawo jazdy zrobic. Pewnie to zignorujesz, ale te rady sa tylko i wylacznie dla Twojego dobra. Moim zdaniem nigdzie nie wyjedziesz (na szczescie - wszystkich i Twoje tez). Bajki o pieniadzach opowiadaj kolegom z podworka.

Po drugie wprost sie przyznajesz ze zamierzasz popelnic przestepstwo i na tym ten watek powinien sie moim zdaniem zakonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem biznes który otworzył mi drzwi na U.S. , nikomu nie mam zamiaru niczego udowadniać, a poza tym mnóstwo ludzi pisze na forum o takich rzeczach czytałem. .. jeśli jakimś cudem nie wyjechałbym to tylko z takiego powodu, że konsul tak zadecydował. Twoje rady są nie dla mojego dobra, ale dlatego żeby pokazać, że ty myślisz że ja mając 17 lat nie mogę nic zrobić sensownego, mój biznesik ( nie do końca etyczny, ale bardzo dochodowy i przede wszystkim legalny) pokazał że mój wiek o niczym nie świadczy! Gdybym wbił się na rynek powiedzmy 6 miesięcy szybciej mógłbym w miesiąc zarobić kwotę której Polacy nie zarobili by przez całe życie.

Nie mowie tego po to, żeby się chwalić, lecz po to, aby nikt nie miał mnie za tępęgo dzieciaka, fakt napisałem post bez doinformowania ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan jest bez sensu, bo znam tylko cel, natomiast nie mam pojęcia o drodze którą muszę pokonać, żeby to osiągnąć. Po tym jak mi firma wypaliła, natychmiastp postanowiłem wyjechać do USA, to jest kraj który jest łatwiejszy od Polski i nikt tu chyba nie myśli inaczej. Co jest nie logicznego w uczeniu się w HS i staraniu się o GC przez sponsorowanie rodzinne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie mysle i spotkasz osoby ktore podobnie mysla na tym forum.bo teraz zyjesz marzeniam niz realnym zyciem.

poczytaj moze na stronach prawniczych w USA jak kto jest z tym rozwodem

myslisz ze mieszkanie z kims to takie latwe,proste,wystarczy ze ktos wykryje co sie chcesz zrobic ,powie NIE i nie bedzie szybko rozwodu

tam kobiety znaja swoje prawa i umiej z nich korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...