Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wczesnej pisałem, błędy jakie zrobiliśmy, to inny wykonywany zawód u żony, brak (+) przed kierunkowym 48 i wpisaliśmy szkoły podstawowe. Tak jak piszecie, że ich za bardzo nie obchodzi czy ktoś pracuje, to tym bardziej nie powinno ich interesować na jakim stanowisku ktoś pracuje, rozumiem, że trzeba pisać prawdę, ale jeżeli wpisaliśmy to przez pomyłkę, to na rozmowie powinni to zrozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A moje pytanie jest takie : gdzie wpisać ze aktualnie jestem studentka? Bronię sie w tym roku we wrześniu i jak chciałam zaznaczyć te datę to mi nie przechodziło bo musiałam wpisać datę nie późniejsza niż dzień wypełniana wniosku. I jak traktować moje studia? Licencjat jako osobne a magisterkę (jestem na innej specjalizacji) jako osobne? Czyli w sumie 4 szkoły tak? Gimnazjum, szkoła średnia, licencjat, magisterka? Nie ogarniam tego

Poza tym czy edytowanie wniosku nie spowoduje przesunięcia dary mojego spotkania? Wydaje mi sie ze nie, bi ten cały CN jest nadawany przy wygranej ale ciekawa jestem ci Wy myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie jest takie : gdzie wpisać ze aktualnie jestem studentka? Bronię sie w tym roku we wrześniu i jak chciałam zaznaczyć te datę to mi nie przechodziło bo musiałam wpisać datę nie późniejsza niż dzień wypełniana wniosku. I jak traktować moje studia? Licencjat jako osobne a magisterkę (jestem na innej specjalizacji) jako osobne? Czyli w sumie 4 szkoły tak? Gimnazjum, szkoła średnia, licencjat, magisterka? Nie ogarniam tego

Poza tym czy edytowanie wniosku nie spowoduje przesunięcia dary mojego spotkania? Wydaje mi sie ze nie, bi ten cały CN jest nadawany przy wygranej ale ciekawa jestem ci Wy myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarex a zapomniales o zakazie wjazdu,o tym ze ktos nie ma sredniego wyksztalcenia a do tego jego zawod-doswiadczenie nie miescie sie w ramach loterii

sprawy karne,zdrowotne i brak przekonania Konsul ze dasz sobie rade w USA ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka, licencjat i magister to dwie rożne sprawy nawet jeśli ten sam przedmiot. Wniosek wypełniasz na chwile obecna, magistrem (jeszcze) nie jesteś. We wniosku nie gdybamy co będzie. Zawsze sie pisze jak jest a nie jak będzie ani jak może byc - niezależnie od prawdopodobieństwa ze coś sie stanie, nawet jak jesteś pewna ze coś sie stanie na 99,999% to jeszcze to sie nie stało i to nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) od kilku dni intensywnie czytam forum, ale niestety nie udało mi się trafić na informację, w jakim czasie do osoby biorącej udział w loterii musi dolecieć rodzina. Mąż został wylosowany, CN niski, wiem, że on musi wylecieć do USA w ciągu 180 dni od otrzymania wizy, ale niestety nie wiem jaki maksymalny czas mamy ja i dzieci. Podczas wpełniania DS-260 zaznaczyliśmy, że dolecimy później (wolimy, żeby "przygotował teren" przed naszym przylotem ;) ). Jeśli ktoś wie, to bardzo proszę o odpowiedź lub linka, gdzie mogę to sobie wyszukać (jeszcze trochę się gubię na forum ;) ). Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...