Skocz do zawartości

Bardzo Wazne Pieniadze Wyjazd


kamyczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Prawda jest taka, że nie pracowałam tylko dostalam pieniądze od chrzestnej na samochód.

Mocne ! :D Twoja wiarygodność jest oszałamiająca :D ​​Po co kłamiesz na anonimowym forum !? Nikogo to nie obchodzi. Ani tutaj ani na granicy (kontrola paszportu jest wykonywana tylko przez TSA, a nie przez pograniczników ). Wize masz już anulowaną i nic tego nie zmieni. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalam to i chyba wezmę ze sobą pieniążki. Nie powinno być źle. Prawda jest taka, że nie pracowałam tylko dostalam pieniądze od chrzestnej na samochód.

jesli juz ktos sie Ciebie na lotnisku zapyta o jakies pieniadze i gdybys powiedziala o tych 4k, ze dostalas je od cioci to musisz miec mocno sprecyzowana marke samochodu, silnik itp...odpowiedz musi byc pelna i jasna. Wtedy nie bedzie problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wcale nie kłamie. Nie przepracował am tu ani jednego dnia. Jeździłam z ciocia pomagać pilnować dzieci mojej kuzynki. Przyjechalam tu odpocząć, bo mi się posypal wieloletni związek q polsce i chciałam uciec myślami od tego. Nie rozumiem czemu mi się zarzuca klamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wcale nie kłamie. Nie przepracował am tu ani jednego dnia. Jeździłam z ciocia pomagać pilnować dzieci mojej kuzynki. Przyjechalam tu odpocząć, bo mi się posypal wieloletni związek q polsce i chciałam uciec myślami od tego. Nie rozumiem czemu mi się zarzuca klamstwo.

To jest bez znaczenia, bez wzgledu na to czy pracowalas czy nie, wizy juz nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz urzędnik na lotnisku podobnie może myśleć ;)

I Twoim zadaniem jest mówić prosto ze dostałem kasę wypoczywałem

Nie mów nic o tych dzieciach..

Dobra ta Ciotka,kuzynka ze tyle Ci pomagały z tym.kto wie może Ci uratowały życie :)

Dobrze mieć takie osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu z was zostalo zapytanych o kwotę pieniedzy przy podróży do PL? Mnie osobiście nikt sie nigdy nie zapytał. Moze gdzieś tam jest na jakieś formie celnej do wpisania ale nie pamietam. W USA cię nie zapytają, a jak wlecisz do Europy to twoj status pobytu w USA nikogo nie bedzie obchodził. Bedziesz juz w Europie na legalnym statusie. Z tego co czytam to mam wrażenie, ze ten nielegalny status Cie przeraża. Po wylocie problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...